Lacna GPU cena/vykon/spotreba
- scream
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5344
- Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
- Bydlisko: Kosice
Re: Lacna GPU cena/vykon/spotreba
zobral som tu 6700vku, ked vyskoci pocas black friday nieco lepsie, tak ju stiham este vratit 
Spoiler: ukázať
Re: Lacna GPU cena/vykon/spotreba
Trh s grafikami je teraz taky ze kupis grafiku v zlave a o rok neskor ju vidis v zlave zase o 20€ drahsiu
- scream
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5344
- Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
- Bydlisko: Kosice
Re: Lacna GPU cena/vykon/spotreba
Uz je doma. Pekny kus hardwaru, musel som presunut HDD aby vosla. Velmi ticha. V kombustor stress teste 63 stupnov. Obcas som zapocul nejaky coil whine ale to len v specifickych situaciach, vracat ju kvoli tomu asi nebudem.
Bude dost, kym nekupim QHD monitor
Bude dost, kym nekupim QHD monitor
Spoiler: ukázať
