Uz som ich nakupil vela a vsade funguju ticho. Aj v rackoch kde idu 24/7..
Inak ta asus AP201 je celkom luxusna case, vetraky ju aj na 800rpm krasne prefuknu. Teploty grafiky vyrazne lepsie ako moja meshify 2 compact(skusal som svoju 6700xt v tom PC aj hentu 7800xt v mojom).
V idle s fanstopom moja case 55°C, ap201 27°C
V burne hotspot grafiky 100°C, ap201 85°C
Asi ju vymenim a meshify 2 predam ked bude kusok casu. Skoda ze z nej nerobia ATX verziu.
