potreboval by som od Vás radu. Práve mi odišiel display na mojom Huawei P30 ktorý som mal +- 6rokov
Našiel by sa nejaký telefónik s mojimi požiadavkami prípadne aj s kompromismi?
Ďakujem veľmi krásne.
A asi to budem riešiť v dosť krátkom čase keďže náhradný telefón čo mám je čistá katastrofa



