Crysis 4

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Vlko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2661
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 12:51
Bydlisko: Bratislava

Crysis 4

Príspevok od používateľa Vlko »

Schovejte své grafické karty, Crytek oznamuje Crysis 4
https://pctuning.cz/article/schovejte-s ... e-crysis-4
Štvrtý diel tejto ikonickej série má byť „skutočnou next-gen strieľačkou,“ pričom môžeme očakávať vydanie na PC a herné konzoly PlayStation 5 a Xbox Series X/S


Kukám, že štvorka ešte nemá svoje vlákno. Zas bude “… but can it run Crysis?” :D
AMD Ryzen R9 9950X3D UV-OC, Noctua NH-D15S [NA-HC4] chromax.black&white, GIGABYTE B650E AORUS ELITE X AX ICE, Patriot Viper Elite 5 64 GB KIT DDR5 @ 6 000MHz CL30 White RGB, GIGABYTE RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G @3,1(0,95V)/36Ghz, NVMe SSD Samsung 990 PRO 1TB + Kingston A2000 1TB, SATA SSD Team Group CX2 1TB, A4tech Bloody V7M HoleLess, Corsair RMx RM1000x ATX 3.1, Lian Li Lancool 215 White, 32" iiyama G-Master GB3271QSU-B1, Nintendo Switch V2 HWFLY Modchip OC CPU: 1020@1785Mhz, GPU: 768@921Mhz, RAM:@1600MHz
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9363
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Crysis 4

Príspevok od používateľa shiro »

Tak uz jednotka bola vo svojej dobe najkrajsou hrou...ale tiez aj najnarocnejsou na max nastaveniach. Ale stale vyzerala super aj na medium-e a tam to uz kazdemu bezalo viac-menej hratelne. Uvidime ako chcu pokracovat s dejom. Sa mi zda, ze v trojke to viac-menej uzavreli.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Kingston FURY 32GB DDR4 3600 MHz CL18 Beast Black | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi 14T 256GB
Invalidus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 230
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2018, 14:54
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Crysis 4

Príspevok od používateľa Invalidus »

Ups.. zle je :D
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3953
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Crysis 4

Príspevok od používateľa fobos »

Co ti ja viem. Myslim si, ze tato seria uz nema velmo co ponuknut. No uvidime..

Taky Far Cry je to iste recyklovane dokola.. ci si zahram 3 / 4 / 5 / 6 vzdy dostanem na tanier to iste len v inom prostredi
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
AMD Ryzen 7800X3D, Patriot Venom 32GB DDR5 CL30 6000MHz, ASUS PRIME B650 PLUS, AMD XFX Swift RX 9070 OC 16GB, 1TB M2 SN7100 OS, 2TB EVO 990 PLUS DATA, SEAGATE 4TB HDD DATA, Corsair RM550x, LCD 27" AOC Q27G4XF

Jazdim: Mazda 3 G140 2026 Sedan, Suzuki V-Strom 650 2024, Beta RR 480 2024, AMFLOW PR CARBON 2026 soon
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9363
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Crysis 4

Príspevok od používateľa shiro »

Tak je to FPS...tam sa toho moc vymysliet neda.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Kingston FURY 32GB DDR4 3600 MHz CL18 Beast Black | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi 14T 256GB
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10475
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Crysis 4

Príspevok od používateľa stiv »

Tak aspon nech to vyzera next gen.
.
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3953
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Crysis 4

Príspevok od používateľa fobos »

Pri Unreal Enginu to bude mat tazke...
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
AMD Ryzen 7800X3D, Patriot Venom 32GB DDR5 CL30 6000MHz, ASUS PRIME B650 PLUS, AMD XFX Swift RX 9070 OC 16GB, 1TB M2 SN7100 OS, 2TB EVO 990 PLUS DATA, SEAGATE 4TB HDD DATA, Corsair RM550x, LCD 27" AOC Q27G4XF

Jazdim: Mazda 3 G140 2026 Sedan, Suzuki V-Strom 650 2024, Beta RR 480 2024, AMFLOW PR CARBON 2026 soon
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Crysis 4

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

inak krasny trailer, uz menej tam toho dat nemohli :D
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone  iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Používateľov profilový obrázok
adam102
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 219
Dátum registrácie: Št 10. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Košice 13

Re: Crysis 4

Príspevok od používateľa adam102 »

Tak "working title" a "announcement", teda ohlasenie pracovneho nazvu, vela toho este urcite nemaju na ukazku. :D Dnes si mozno sadli k pisaciemu stolu (s velkou nadsazkou, samozrejme).

Jednotka je u mna 100 % srdcovka. Ani neviem, ci som viac casu stravil prechadzanim misii v stealth (akoze uplne bez zvysenia akejkolvek pozornosti (F5 + F9 dookola)), benchmarkovanim a tweakovanim grafickych nastaveni, alebo v Sandbox editore stavanim map a hranim sa s flowgraph editorom, ze tento vojak sa tam ide vymocit, tento umyva auto a pod.
Na dvojku som uz nemal HW a trojka zatial tiez absolutne nic, takze musim este dobehnut dobu a zahrat si pokracovania. Budem sledovat.



Pridam pre pamatnikov. Kto v tom case poznal typka, to bol boh. A zaroven ked si pozrie kolko "xy years ago" bolo pridane video, tak musi nabehnut existencna kriza. :D Dnes uplne mrtvy kanal a kdejaky ochutnavac kexikov alebo chovatel cvrckov ma viac odberatelov.
MB: Gigabyte B550 Vision D CPU: AMD Ryzen 9 5950X/Noctua NH-D12L RAM: Gigabyte Designare 128 GB 3200 MHz CL16 GPU: AMD Radeon Pro Ⅶ SSD: 2 × Samsung 990 PRO 2 TB HDD: 4 × Toshiba MG10 20TB PSU: Seasonic PRIME Fanless TX-700 ODD: Pioneer BDR-XS07B-UHD CASE: Lian Li PC-O11 WXC FAN: 6 × Noiseblocker Multiframe M12-1 LCD: NEC PA301W | NEC LCD2090UXi KB: Filco Majestouch 2 MX Brown | Ducky One 2 Mini MX Blue MOUSE: Zowie FK2/Zowie P-SR HP: Beyerdynamic DT 990 PRO TV: Pioneer PDP-LX5090H
IVNAtor
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 194
Dátum registrácie: Št 19. Nov, 2015, 00:01

Re: Crysis 4

Príspevok od používateľa IVNAtor »

Ech tie casy ked nebolo na mape tolko buriny a clovek aj nieco videl 😂 Dnes tie battlefieldy su jedna velka botanicka zahrada a furt daka haluz zavadza.
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9363
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Crysis 4

Príspevok od používateľa shiro »

720p, 2x8800 Ultra v SLI a 45fps max :-)
Hej, v jednotke som sa tiez hral s konfigom, strasne som chcel tie volumetricke slnecne luce, ktore ale sli len na vysokom nastaveni a GPU to nedavalo. Tak som tento jediny efekt zapol cez konfig subor. Level editor bol tiez sranda.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Kingston FURY 32GB DDR4 3600 MHz CL18 Beast Black | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi 14T 256GB
Používateľov profilový obrázok
Vlko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2661
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 12:51
Bydlisko: Bratislava

Re: Crysis 4

Príspevok od používateľa Vlko »

fobos napísal: Po 22. Apr, 2024, 14:55 Pri Unreal Enginu to bude mat tazke...
Mne sa napríklad CryEngine páči viac ako tie "naleštené prdele v UE" (Stellar Blade :D ) ktorý je už opozeraný ako ho všade pchajú. Okrem iného aj nový Kingdom Come bude na Cry :-)
AMD Ryzen R9 9950X3D UV-OC, Noctua NH-D15S [NA-HC4] chromax.black&white, GIGABYTE B650E AORUS ELITE X AX ICE, Patriot Viper Elite 5 64 GB KIT DDR5 @ 6 000MHz CL30 White RGB, GIGABYTE RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G @3,1(0,95V)/36Ghz, NVMe SSD Samsung 990 PRO 1TB + Kingston A2000 1TB, SATA SSD Team Group CX2 1TB, A4tech Bloody V7M HoleLess, Corsair RMx RM1000x ATX 3.1, Lian Li Lancool 215 White, 32" iiyama G-Master GB3271QSU-B1, Nintendo Switch V2 HWFLY Modchip OC CPU: 1020@1785Mhz, GPU: 768@921Mhz, RAM:@1600MHz
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5344
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Crysis 4

Príspevok od používateľa scream »

Spravna FPS musi mat dusu, byt svojim sposobom jednoducha, efektna a musia tam byt prvky, ktore vedia aj dnes ohurit. Samozrejme grafika nextgen.

Ked chcu dat 265 funkcii nanosuitu a spravit z toho RPG alebo nieco tupo nascriptovane jak DOOM, tak nemusi byt ziaden crysis.
Spoiler: ukázať
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, Sapphire pulse 9070 15g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3953
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Crysis 4

Príspevok od používateľa fobos »

Tak ale zrovna u toho Dooma to scriptovanie fungovalo a hra bola zabavna.. aj ked posledny Eternal bol nechutne tazky. Dohral som ho kdesi na 80%. Viac som nezvladol..

Mne ale Crysis 2 a 3 uz voci 1 nepriniesli nic. Ten Doom je aspon riadna hardcore fps mastenica, kde je pribeh defacto k nicomu. Tam clovek nema kedy hladat dake zmeny voci predchodcom.
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
AMD Ryzen 7800X3D, Patriot Venom 32GB DDR5 CL30 6000MHz, ASUS PRIME B650 PLUS, AMD XFX Swift RX 9070 OC 16GB, 1TB M2 SN7100 OS, 2TB EVO 990 PLUS DATA, SEAGATE 4TB HDD DATA, Corsair RM550x, LCD 27" AOC Q27G4XF

Jazdim: Mazda 3 G140 2026 Sedan, Suzuki V-Strom 650 2024, Beta RR 480 2024, AMFLOW PR CARBON 2026 soon
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5344
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Crysis 4

Príspevok od používateľa scream »

Presne tak, len kazi dojem ked zakapes a citis, ze to je do bodky take iste aj na 20x
Spoiler: ukázať
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, Sapphire pulse 9070 15g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X

Návrat na "Hry a problémy s nimi"