Vypnutie uvítacích SMS v Telekome

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7412
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Vypnutie uvítacích SMS v Telekome

Príspevok od používateľa Papek »

Tušíte niekto ako vypnúť v Telekome uvítacie SMS pri prechode hraníc? Skúšal som s dopátrať po stránkach Telekomu aj cez Google ale nepochodil som. Skúšal som aj ChatGPT, ale ten jeho návod nejako nefunguje ... :laugh:
Spoiler: ukázať
Ak chcete vypnúť uvítacie SMS správy od Telekomu, môžete to spravidla urobiť niekoľkými spôsobmi:

Prostredníctvom zákazníckeho účtu na webe Telekomu:
Prihláste sa do svojho účtu na webovej stránke Telekomu.
Vyhľadajte časť nastavení alebo správy služieb.
Nájdite možnosti správ alebo notifikácií a vyberte možnosť vypnúť uvítacie SMS.
Mobilná aplikácia Telekom:
Stiahnite si a otvorte mobilnú aplikáciu Telekom (ak ju už nemáte).
Prejdite do nastavení aplikácie alebo sekcie správy služieb.
Hľadajte možnosti pre správy alebo oznámenia a deaktivujte uvítacie SMS.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Vypnutie uvítacích SMS v Telekome

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

a nebyva to v tej sms co ti pride, ze vypnut oznamenia? (pozeral som, ze v Orange to tak je, na 15dni sa daju vypnut)

skus zavolat na info linku..
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone  iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2865
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Re: Vypnutie uvítacích SMS v Telekome

Príspevok od používateľa Jerry »

Myslím že to má iba Orange, aj to len na 15 dní ...
Ostatní to nemajú vôbec sa mi zdá.
Mumak
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3716
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2008, 17:34
Bydlisko: Sp.Nová Ves

Re: Vypnutie uvítacích SMS v Telekome

Príspevok od používateľa Mumak »

Pepeb007xx napísal: Ut 30. Apr, 2024, 10:14
na velku noc sme sli do ciech na chatu... za prvy den, co som tam bol, mi prislo 30 smsiek o uvitani od pomarancu a to som bol 200km od hranic, takze neexistuje, ze ma prepinalo a poslal som im 9 smsiek, ze si neziadam, nepomohlo. za druhy den prislo okolo 20smsiek a 3-5ty den uz nechodili.
Main:ROG CROSSHAIR X870E HERO, Ryzen 9 9950X3D, KRAKEN 360, MSI RTX 5090 SUPRIM LIQUID SOC, 64GB 6200 CL28 Expo, Crucial T700 4TB Gen5(System/games), 990PRO 4TB(Data), ROG Strix Platinum 1200W, Lian Li O11 Dynamic Evo + 10x Noctua A12x25 Chromax, LG OLED42C44, Roccat Kone Air + HyperX FURY Ultra, Logitech G915 TKL, Marantz NR1710 + Mission M32 + B&W PX.
MiniBeast: Minisforum BD790i+A12x25, Ryzen 9 7945HX3D, Gigabyte Windforce RTX5080 OC SFF, SO-DIMM 32GB 6400MHz CL30, Kingston Fury Renegade G5 2TB, Corsair SF1000 Platinum ATX3.1, Fractal Terra + A12x25, Samsung S90F 65"/// Samsung S24 Ultra + Galaxy Watch6 47mm LTE

Toyota Corolla TS 2020 2.0 Hybrid 135kW
Kia Ceed SW GOLD 2026 1.5 T-GDi 7AT 103kW

Návrat na "Siete"