HUAWEI P20 prestal ukazovať prichádzajúci hovor

Android platforma na mobilné zariadenia, Wear OS platforma na wearables, povolená diskusia tiež o ďalšie kompatibilné systémy (RTOS/Tizen OS/Garmin OS/Fitbit OS)
opto
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 689
Dátum registrácie: St 21. Sep, 2022, 16:02

HUAWEI P20 prestal ukazovať prichádzajúci hovor

Príspevok od používateľa opto »

Cez WhatsApp hovory fungujú obojsmerne OK ale cez GSM sieť pri zavolaní alebo prichádzajúcom hovore síce zvoní ale obrazovka stmavne a po zrušení zvonenia zostane bežať a musí zrušiť len cez štvorček alebo reštartovanie telefónu.
Mohlo by pomôcť použitie inej ako originálnej volajúcej APky.
Ktorá je bezpečná APka ?
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2258
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Re: HUAWEI P20 prestal ukazovať prichádzajúci hovor

Príspevok od používateľa zoom »

Neviem, ci je to presne tvoj problem, ale ocividne to reportuje aj vela dalsich ludi. Dokonca samotny Huawei ma help stranku s navodom, co by mohlo pomoct. Pripadne bolo spomenute este aj video, kde okrem dat Google Play Services mazu este aj data Google Maps. Cele to samozrejme dava perfektny zmysel - Chinese engineering, nejde vam volat s telefonom, pomoze vam vymazat data aplikacie s mapami. Ale inak su cinske haraburdy uplne na urovni normalnych telefonov, ziaden downside.
Taktiez niekto v diskusii spomenul, ze to pomoze, ale nie natrvalo. Ak sa ti problem bude vracat pravidelne, tak by som to asi videl na iny telefon, pokial sa neobjavi nejaky dalsi zazracny navod. Iny dialer moze pomoct, ale nemam skusenosti s inymi a hlavne to nie je pre mna riesenie problemu.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12490
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: HUAWEI P20 prestal ukazovať prichádzajúci hovor

Príspevok od používateľa HellAngel »

tiez mam p20, pouzivaju ju deti. Akoze ten telefon je za zenitom, mimo poornosti. Hadam niekto necaka, ze nejaky ofiko support na takuto rarohu bude existovat. Ja som ostal dost prekvapeny, ked nejako pred mesiacom mi prisla bezpecnostna zaplata. Som cumel

a nahodou, huawei, oppo a podobne firmy sa celkom pekne staraju o svoje zariadenia. Domrvi soft pre telefony aj Apple
NB: Asus ROG Strix G16
opto
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 689
Dátum registrácie: St 21. Sep, 2022, 16:02

Re: HUAWEI P20 prestal ukazovať prichádzajúci hovor

Príspevok od používateľa opto »

Ten manželkin je Huawei P20 lite.
Vymazanie dát v aplikáciách Mapy Obchod Play servises a reštart žiaľ nepomohlo.
Ešte bojujem ale nedá sa ani len pozastaviť tá origo volacia apka.
Mrcha sa zobudí ak na ten telefón zavolám.
opto
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 689
Dátum registrácie: St 21. Sep, 2022, 16:02

Re: HUAWEI P20 prestal ukazovať prichádzajúci hovor

Príspevok od používateľa opto »

Tak vrazil som tam Right Dialer v ktorom som nastavil aby bol hlavný volaci program a funguje to.
Povodnú veľmi podobnú ikonu som presunul na ďalšiu/nepoužívanú stranu.

Párkrát ma tá apka otravovala aby som si doinštaloval nejakého dokonalejšieho správcu kontaktov ale zatiaľ stačí odpovedať že neskôr.

Návrat na "Android / Wear OS"