Stolicka k PC

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
TheRiseAgainst
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 51
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2019, 09:40
Bydlisko: KE

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa TheRiseAgainst »

Ahojte obzeram sa tiez po novej stolicke, okolo 300e bude nieco lepsie od tej ikei STYRSPEL? pripadne aj nieco co sa da vyskusat v KE? Dik.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5771
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa Jednoduska »

tak v KE klasika, choď si poskúšať na Alžbetinu povedz im rovno že do 300 eur či niečo majú, inak asi nič.
TheRiseAgainst
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 51
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2019, 09:40
Bydlisko: KE

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa TheRiseAgainst »

Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5771
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Streamka je vseobecne chvalena, ale pisal si ze do 300, tam na 400 zacinas iba :)

Ja mam styrspel, je super pevna, celkom tazka, posobi dobre.
Treba na nej sediet normalne, v tureckom sede tlaci :D ale je super vseobecne.
Používateľov profilový obrázok
LeaR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 837
Dátum registrácie: Pi 09. Sep, 2011, 19:31
Bydlisko: BA

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa LeaR »

https://www.kancelarskestolicky.com/105 ... a-skladova

za 450 aj s posuvom sedaku, rovnaka cena ako za klasiku. dobry deal? skoda, ze ju nemaju v petrzalke na vyskusanie

a tato? https://www.kancelarskestolicky.com/105 ... ivo-zelena
lacnejsia je iba kvoli farebnej kombinacii?
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5705
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Andre napísal: Ne 05. Máj, 2024, 08:25 na chatu alebo domov, lacnejsiu so studenou asi nekupis https://www.ikea.com/sk/sk/p/smoerkull- ... -80503436/
domov https://www.ikea.com/sk/sk/p/styrspel-h ... -20522027/
Az teraz som sa k tomu dostal, myslel ze ta smoerkull bude uplne nepouzitelna domov ako nahrada topstar point 20?(a 5rocne topstary by sli na chatu)

https://www.kancelarskestolicky.com/100 ... a-point-20


Ta druha co si poslla uz ma extremne divoky dizajn...
JacobSteven
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 482
Dátum registrácie: Ut 30. Mar, 2021, 20:49
Bydlisko: Trenčín

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa JacobSteven »

Spomínala sa tu dávnejšie stolička STYRSPEL, ten kto ju má, ako je na tom po nejakom čase? Prípadne je lepšia ako Markus?

Lebo mám niečo cez 3 roky Markus, zároveň je to stolička, ktorú mám asi najdlhšie keďže som kupoval predtým lacnejšie a oničom stoličky, ktoré buď sa rýchlo zničili alebo neboli vôbec pohodlné na dlhšie sedenie tak leteli do koša. Avšak aj Markus po tejto dobe musím hodnotiť, že nič moc. Už po 3 rokoch je sedák tak vysedený, že už sa na tom nedá poriadne sedieť. Hlavnek keď som bol osobne v Ikei a skúsil si na novú sadnúť tak som hneď cítil rozdiel oproti tej čo mám doma, že to už je určite vysedené. Aj područky tým ako sú gumové tak sa už za ten čas poriadne zošúchali, nerozumiem prečo tam také vôbec dávali, keď v podstate oproti plastovým tam lepší komfort nie je.

Pozerám, že STYRSPEL by vyriešila všetky moje problémy či už s područkami, sedákom. Zároveň aj viac možnosti polohovania, aj keď to mi nepríde úprimne moc dôležité keďže už pri Markusovi som nijako nevyužíval nastaviteľný náklon operadla, len som ho pri zložení stoličky nejako nastavil a odvtedy som ním ani nepohol :D

Zaujímavá je zároveň jej aktuálne zľavnená cena len za 129€, čo je dokonca lacnejšia ako keď som pred 3 rokmi kúpil Markus za 139€. A celkovo oproti Markusovi mi príde aj design lepší, aj snáď všetko. Síce je škoda, že sú len dve takéto varianty buď červeno/sivá alebo fialovo/čierna, ale skôr to vidím keď už tak na tú čierno/sivú.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10084
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa stiv »

Markus je shit.

Za 129 eur mas dnes stolicky co sa ani za stolicky nedaju povazovat, takze kupuj styrspel.
.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5771
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa Jednoduska »

ja som ju kupil za 199 a nelutujem, za 129 mam chut zobrat do zasoby :D brutal cena.
JacobSteven
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 482
Dátum registrácie: Ut 30. Mar, 2021, 20:49
Bydlisko: Trenčín

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa JacobSteven »

Dobre, ďakujem. Zoberiem ju. Cena je určite brutal, ale úprimne keby stála 199€ by som váhal, či ju vôbec kúpiť, to už mi príde moc za stoličku k PC. Lebo aj Markus vlastne som kupoval ako svoju zatiaľ najdrahšiu stoličku, dovtedy som bol ochotný asi tak do 100€ max. dať, ale neskôr po pár kúpených lacných stoličkách som pochopil, že radšej si trochu priplatiť viac ako kupovať stále nové a lacné.

Musím sa teda poponáhľať ako pozerám aby mi ju nevykúpili :D vlastne už len tá červeno/sivá varianta na sklade, a aj to len pár kusov.

Už keď som kupoval Markus sa mi stalo skoro, že som ju nestihol kúpiť, to som ešte vtedy čakal dokým ju naskladnia a potom postupne sledoval a dosť rýchlo sa predávala, ale stihol som našťastie :D Ale zároveň som sa ponáhľal zbytočne keď je to taký shit :D

Zjavne už Markus ani nikto nekupuje keď ako pozerám majú skladom až 158 ks, a to aj za 3 roky čo som ju ja kupoval cena ešte je aj vyššia a pritom to už je bohvie koľko na trhu od začiatku predaja.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5771
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Naozaj je 129 sialena cena, predtym stala bezne 229, potom 199 a teraz toto :)
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5211
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa Chris »

Link na tu markus ?
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
JacobSteven
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 482
Dátum registrácie: Ut 30. Mar, 2021, 20:49
Bydlisko: Trenčín

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa JacobSteven »

@Jednoduska - fúha, to naozaj? Tak to je potom extrém. Ja som ju prvýkrát videl keď stála tých 199€, som netušil, že stála až toľko. Objednaná, som hlavne zvedavý na to ako sa bude na nej sedieť keďže sedák je tiež zo sieťky, a keďže som nikdy nemal takú stoličku, vždy len s výplňou ako má Markus, takže neviem čo od toho čakať :D zároveň ma, avšak najviac teší, že teda nehrozí to, že sa tá stolička vysedí časom, aj to, že je priedušná.

@Chris - Toto je ona: https://www.ikea.com/sk/sk/p/markus-kan ... -70261150/ označovaná tiež ako "Najlpredávajšie" :D
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11549
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa Andre »

neni to sietka ale "trampolina" :)
5600X | Fera 5 | STRIX B550-F | 16GB DDR4 | RTX 4070 SUPER | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5447
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa kllr007 »

No ja som tiež objednal ale teraz pozerám že to tam nejaká sieťka na sedenie. Wtf. Ako sa na tom sedí?
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10

Návrat na "Nákupná poradňa"