Vrátenie tovaru PGS/MP3.sk

Všetko o reklamáciách a skúsenostiach s predajcami ...
JacobSteven
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 482
Dátum registrácie: Ut 30. Mar, 2021, 20:49
Bydlisko: Trenčín

Vrátenie tovaru PGS/MP3.sk

Príspevok od používateľa JacobSteven »

Zdravím, máte niekto skúsenosť s vrátením tovaru do 14 dní bez udania dôvodu u MP3.sk (respektívne aj PGS.sk čo je to isté)?

Objednal som si to cez e-shop s vyzdvihnutím na ich predajni. Zároveň by som to chcel vrátiť priamo na tej predajni. Skôr ma zaujíma najviac, či viem vrátiť iba jednu položku z tej objednávky.

Lebo keby som musel vrátiť všetko, tak to ani nemôžem :D ono som využil akúsi ich akciu kedy ak mám v košíku 4 produkty tak mám zdarma dopravu. Tak som objednal nejaké fólie na Xiaomi hodinky 3x po 50 centov. Avšak dnes pri preberaní objednávky som ani tieto fólie nedostal, a keďže v podstate som ich ani nechcel tak som si ich nepýtal, keďže aj tak by som ich vyhodil do koša.

Inak aj to taká otázka. Myslíte si, že je odo mňa zlé, že idem daný produkt vrátiť kvôli tomu, že po tom ako som ho kúpil som ho našiel na Alze o asi 12€ lacnejšie. Lebo z jednej strany mi to príde z mojej strany ako špekulácia. Ale z jednej strany ma napadá, že ak je tu možnosť vrátenia do 14 dní bez udania dôvodu, prečo to nevyužiť. Taktiež produkt čo idem vracať som ani neodbalil, takže ho bez problémov predajú ako nový.
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2343
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Vrátenie tovaru PGS/MP3.sk

Príspevok od používateľa Xeigen »

Podtrženo-sečteno, doprava ta vyšla 3x50 centov + doprava späť k predajcovi.
Nechceš tovar, vráť ho, neviem čo špekuluješ.
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5448
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Vrátenie tovaru PGS/MP3.sk

Príspevok od používateľa kllr007 »

Môžeš im napísať či by vedeli dorovnať cenu, keď nie len to zanesies na predajňu a tam chlapíkovi povieš že tento tovar vraciaš
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
JacobSteven
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 482
Dátum registrácie: Ut 30. Mar, 2021, 20:49
Bydlisko: Trenčín

Re: Vrátenie tovaru PGS/MP3.sk

Príspevok od používateľa JacobSteven »

Ono sa jedná o hodinky Xiaomi Smart Band 9. Jedná sa o novinku, ktorá mala byť v predaji od 16.8., a keďže mám kupón 10€ u Alzy som chcel ich tam kúpiť, ale unáhlil som sa a našiel u MP3. Tí ich mali ako keby v predpredaji už deň predtým. Lenže ako som ich včera si bol vyzdvihnúť tak už sa objavili na Alze kde ak by som použil ten 10€ kupón a ešte 5% zľava na ISIC dokopy by to vyšlo o tých 12€ menej.

Možno tých 5% by ešte dorovnali, ale keďže som mal kupón tak to už si myslím, že nie je šanca, že by to dorovnali :D

Dnes som to teda bol vrátiť v MP3. Absolútne bez problémov. Jediné čo sa ma predajca pýtal bolo, že či to chcem vrátiť v rámci 14-dňovej lehoty na vrátenie tovaru, čo sa síce ani pýtať nemusel keďže na bločku bol dátum kedy som to kúpil, ale bol to nováčik v zácviku takže sa to dá pochopiť. Peniaze mi vrátia na účet, snáď čo najskôr, aj keď nesúri mi to, ale zároveň akosi som nenašiel v ich podmienkach koľko na to času majú :D
Festro1991
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 388
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2023, 19:17
Bydlisko: Žilina

Re: Vrátenie tovaru PGS/MP3.sk

Príspevok od používateľa Festro1991 »

To si vracal tovar kvôli 12 Euro?
CPU: AMD 7800X3D GPU: Asus TUF Gaming RTX4080 MB: Asus TUF Gaming B650m-PLUS RAM: 2x16GB Kingston 6000 PSU: Asus Strix Aura 850w Gold SSD: Kingston Fury Renegade 1TB CASE: GameMax Spark Monitor: Alienware AW3432DWF
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7859
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Vrátenie tovaru PGS/MP3.sk

Príspevok od používateľa LordKJ »

kvoli 12e sa oplati
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5448
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Vrátenie tovaru PGS/MP3.sk

Príspevok od používateľa kllr007 »

14 dni majú na vrátenie peňazí
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10

Návrat na "Reklamácie a paragrafy"