Monitor USB-C QHD+ 27"+
- scream
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5344
- Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
- Bydlisko: Kosice
Re: Monitor USB-C QHD+ 27"+
no za mna na 32" = QHD, pokial to ma byt na ine ako filmy a hry. Aj s QHD obcas zoomujem pismenka. Urcite nieco co ma 100+ Hz, nech je to silky smooth.
za 300 dobry monitor, za 400 su ine... https://datacomp.sk/iiyama-g-master-red ... 37993.html
za 300 dobry monitor, za 400 su ine... https://datacomp.sk/iiyama-g-master-red ... 37993.html
Spoiler: ukázať
Re: Monitor USB-C QHD+ 27"+
ako určite to je fajn monitor ale k macu potrebujem 4k. mac os inak škáluje ako windows
-
mp3turbo
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 14446
- Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
- Bydlisko: ta Blava, ňe ?
Re: Monitor USB-C QHD+ 27"+
60hz nemusi byt ideal, ale zase ta cenovka je taka aka je.
Bohuzial neviem priamo poradit pekny 32+" s vysokou frekvenciou a rozumnou cenovkou, tento trh som nesledoval. Neda sa volaco najst heurekou a potom dopasovat testami, aby to nebol uplny aušus ?
Bohuzial neviem priamo poradit pekny 32+" s vysokou frekvenciou a rozumnou cenovkou, tento trh som nesledoval. Neda sa volaco najst heurekou a potom dopasovat testami, aby to nebol uplny aušus ?
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
- scream
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5344
- Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
- Bydlisko: Kosice
Re: Monitor USB-C QHD+ 27"+
60Hz uz ja povazujem za obtazujuce. Da sa s tym zit ale je to nepekne pri scrolovani a presune okien.
Spoiler: ukázať
-
mp3turbo
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 14446
- Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
- Bydlisko: ta Blava, ňe ?
Re: Monitor USB-C QHD+ 27"+
30 rokov sme na tom fungovali, zrejme uz prisiel cas sa posunut
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
- scream
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5344
- Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
- Bydlisko: Kosice
Re: Monitor USB-C QHD+ 27"+
mozno toto https://www.alza.sk/31-5-lg-ultragear-3 ... tm#reviews
Ak chces IPS, hertze, tak si s pri 32" na 500-600e. Ja by som asi tolko za 32" nedal.
VA bude o nieco lacnejsie ale asi tiez od 400/
Ak chces IPS, hertze, tak si s pri 32" na 500-600e. Ja by som asi tolko za 32" nedal.
VA bude o nieco lacnejsie ale asi tiez od 400/
Spoiler: ukázať
Re: Monitor USB-C QHD+ 27"+
ešte keď som tak pozeral, tak ma cenou zaujal tento https://datacomp.sk/dell-s3225qs-32-_d505991.html ... aj keď neviem ako VA na prácu..
-
mp3turbo
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 14446
- Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
- Bydlisko: ta Blava, ňe ?
Re: Monitor USB-C QHD+ 27"+
na tejto ploche v pohode. Ked sa veeeeeeeelmi moc budes chciet zamerat, tak na bokoch monitora najdes lahky "discolor" teda zmenu farbiciek, ale nie je to absolutne nic neprezitelne.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
- scream
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5344
- Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
- Bydlisko: Kosice
Re: Monitor USB-C QHD+ 27"+
ja by som mozno siel potom do tejto 34, ked uz pozerame VA https://www.samsung.com/sk/monitors/gam ... 55twwpxen/
Spoiler: ukázať
Re: Monitor USB-C QHD+ 27"+
menej pixlov na sirku, menej pixlov na vysku. win-win situacia
ITX >>> ATX

