po zapnuti PC sa nic nedeje

Všetko o základných doskách, ich problémoch, možnostiach...
Používateľov profilový obrázok
Shoty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1044
Dátum registrácie: Pi 07. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Myjava

Príspevok od používateľa Shoty »

co tu skoro vsetci pisete ste z blavy,co tak k nej niekto skocit a pozriet to :D
Cpu: i7-2600K OC 4.7Ghz , Cooler: Scythe SCMG-5PCGH Mugen 5 , Mainboard: Gigabyte Z68X UD4 B3 , Ram: Kingston 4x4GB 1333Mhz , Gpu: GT 440 2GB , SSD: Samsung 850 EVO 250GB , HDD: 2x500GB Western Digital green power , Zdroj: Corsair HX650w , Monitor: Zatiaľ HP 22" w2207h
Používateľov profilový obrázok
Oksamot
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 244
Dátum registrácie: Ut 17. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BA (21)

Príspevok od používateľa Oksamot »

aaale ved to uz sa davno stalo :)

btw problem vyrieseny... nemal som pravdu s tym ze bolo vsetko zapojene tak ako malo byt... jeden kabel bol zapojeny navyse (do konektora na systemovy ventilator :D ) a ten robil galibu... vsetko je uz teda ok :wink:
SUBARU INTELPREZA
CPU Intel PIV Prescott 2,8GHz+Zalman CNPS7000A-Cu; MB Abit IS7; VGA MSI RX9800 Pro+AC VGA Silencer, RAM Apacer 2x512 MB RAM 400 mhz; HDD 120GB Samsung SpinPoint P80; DVD-RW BENQ DW1620 pro; Sound Creative SB Audigy ES+Fujitsu-Siemens Soundbird Multichannel; PSU Fortron FSP350-60PN(PF); LCD Iiyama ProLite E380S; Others Wacom Graphire3
Používateľov profilový obrázok
Janulka
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: So 23. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava - Petrzalka

vsetko ok

Príspevok od používateľa Janulka »

no Tomas, to vyznelo, ako by si ty prisiel a problem si vyriesil. Co samozrejme tak vobec nebolo, lebo si prisiel, ale na nic si nedosiel :) no ale nakoniec som si sama pomohla. Vsetko funguje, uz je vsetko nainstalovane a aj stary comp preinstalovany a konecne sa mozem zacat ucit na skusky :(
Používateľov profilový obrázok
Oksamot
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 244
Dátum registrácie: Ut 17. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BA (21)

Príspevok od používateľa Oksamot »

no pokial ja viem tak ti pomohol kamarat :lol:

ale ved to je jedno, nebudeme sa tu natahovat. ale priznavam, moja zasluha na tom bola cislom: 0, slovom: nula... :red: practice makes perfect :) .

hlavne ze vsetko ide...
SUBARU INTELPREZA
CPU Intel PIV Prescott 2,8GHz+Zalman CNPS7000A-Cu; MB Abit IS7; VGA MSI RX9800 Pro+AC VGA Silencer, RAM Apacer 2x512 MB RAM 400 mhz; HDD 120GB Samsung SpinPoint P80; DVD-RW BENQ DW1620 pro; Sound Creative SB Audigy ES+Fujitsu-Siemens Soundbird Multichannel; PSU Fortron FSP350-60PN(PF); LCD Iiyama ProLite E380S; Others Wacom Graphire3
Používateľov profilový obrázok
Janulka
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: So 23. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava - Petrzalka

Príspevok od používateľa Janulka »

nikto mi nepomohol Tomasko. iba ak nazyvas kamaratom moje schizofrenicke druhe ja :)
Používateľov profilový obrázok
XzonexXx
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 128
Dátum registrácie: So 28. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Čerenčany

Príspevok od používateľa XzonexXx »

takze skus prehodit jumper na reset biosu mne sa to iste stalo tiez mal som resetnuty bios a nedal som ho naspat a nedal sa mi zapnut komp.
Používateľov profilový obrázok
matko69
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: Ne 19. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Trencin

Príspevok od používateľa matko69 »

restartuj dosku a pojde to... staci vybrat baterku... aj mne sa to stalo...

Návrat na "Základné dosky"