Aký film ste naposledy videli? 2

Všetko o filmoch, filmových premiérach ...
Používateľov profilový obrázok
red98
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 22:50

Re: Aký film ste naposledy videli? 2

Príspevok od používateľa red98 »

Argumentum ad hominem (lat.) je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme samotnom k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 14446
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Aký film ste naposledy videli? 2

Príspevok od používateľa mp3turbo »

na Silvestra budu davat vo farebnej bedni cesky film Vlny.

kto ste nevideli, a len trosicku si dokazete vazit slobodu ktoru povazujete za automaticku, rozhodne si pozrite. A rozmyslajte.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
molnart
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7470
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Aký film ste naposledy videli? 2

Príspevok od používateľa molnart »

Bridge of Spies (2015) - velmy dobry film, kde kazda linia by mohla byt temou na samostany film, takze trochu trpi tym ze im z pochopitelnych dovodov venuje len nevyhnutne minimum casu. a uz pred 10 rokmi sa stal obetou silno slabnucich vizualnych efektov. ale pozerat sa na ludi ktori sa drzia svojich principov a neriadia sa peniazmi ani poctom followerov si zasluzi silnych 7/10
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
red98
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 22:50

Re: Aký film ste naposledy videli? 2

Príspevok od používateľa red98 »

https://www.csfd.cz/film/430582-strange ... 5/prehled/

- 5 bodov z 10.

Kto zainvestoval cas a chut na zhliadnutie 4 sezon tohoto serialu, tak piata je uz nutnost. Zaverecna sezona je naslabsia zo vsetkych predchadzajucich. Je vyrazne prekombinovana, nelogicka, castokrat pateticka a obcas aj trapna. To sa tyka ako aj deja, tak aj postav. Ukazuje to na upadajuci trend americkej filmovej a serialovej produkcie ako takej.
Argumentum ad hominem (lat.) je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme samotnom k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9363
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Aký film ste naposledy videli? 2

Príspevok od používateľa shiro »

Už je tady zas
https://www.csfd.cz/film/398799-uz-je-tady-zas/prehled/
Starsia vec ale celkom srandovna. Skopirovali tam aj tu slavnu scenku, kde sa v inom filme v bunkri rozculuje :-)


Avatar: Oheň a popel
https://www.csfd.cz/film/286594-avatar- ... l/prehled/
Podobne dvojke, len zmenili zvieratka a pridali novu grupu Naviov. Opat hrozne dlhe, kludne to mohlo mat polovicu. Dokopy nic zasadne nove.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Kingston FURY 32GB DDR4 3600 MHz CL18 Beast Black | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi 14T 256GB
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3953
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Aký film ste naposledy videli? 2

Príspevok od používateľa fobos »

Na sedadle smrti

https://www.csfd.cz/film/1681551-na-sed ... i/prehled/

Celkom fajn, dlhšia stopáž, ktorá ale nenudila. Fajn zahrané. Jediné mínus bola tá komická akčná scéna na konci, kde tí ľudia proti sebe šli bez akéhokoľvek krytia, ako keby sa ostreľovali polystyrénovými guličkami :D Ale samotný koniec super :)

75%
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
AMD Ryzen 7800X3D, Patriot Venom 32GB DDR5 CL30 6000MHz, ASUS PRIME B650 PLUS, AMD XFX Swift RX 9070 OC 16GB, 1TB M2 SN7100 OS, 2TB EVO 990 PLUS DATA, SEAGATE 4TB HDD DATA, Corsair RM550x, LCD 27" AOC Q27G4XF

Jazdim: Mazda 3 G140 2026 Sedan, Suzuki V-Strom 650 2024, Beta RR 480 2024, AMFLOW PR CARBON 2026 soon
Používateľov profilový obrázok
materik
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2424
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Aký film ste naposledy videli? 2

Príspevok od používateľa materik »

The Phoenician Scheme
https://www.csfd.cz/film/1472170-fenick ... i/prehled/
- Wes Anderson, co dodat. Na jeho filmy sa clovek musi vycvicit. Ale toto ma bavilo. Vizualne krasa, pribehovo funky, vydareny humor a humorne postavy. :good:

The Baltimorons
https://www.csfd.cz/film/1643992-the-ba ... s/prehled/
- Fakt dobry vianocny film. Vylieceny alkoholik/stand-up komik si na stedry den rozbije zuby a "ujme" sa ho jedina jedna zubarka. A romanik moze zacat... :-). Toto sa fakt vydarilo

The Holdovers
https://www.csfd.cz/film/1290476-zimni- ... y/prehled/
- dalsi alternativny vianocny kus. Serioznejsi a melancholickejsi pribeh, ale ma to hlavu a patu. Super film na sviatky, ak chcete oddychnut od tej beznej brakovej produkcie.
PC -> Topping DX7 Pro+ -> Meze 109 PRO / Microlab B77
Motorola EDGE 50 Pro -> Sennheiser Momentum 4 TWS
Používateľov profilový obrázok
satanicek666
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3081
Dátum registrácie: Ut 18. Mar, 2014, 12:47
Bydlisko: Sečovce

Re: Aký film ste naposledy videli? 2

Príspevok od používateľa satanicek666 »

https://www.csfd.sk/film/1483868-predat ... a/prehlad/

Celkom dobrá podivana! Taká dejovo silná, vtipná, graficky parádna, zvukovo top parádna rozprávka pre dospelých. Davam 8 z 10
PC: AMD 9800x3d 5,3Ghz CO-40 = NOCTUA d15 G2 = MSI B850 Tomahawk = KINGSTON 64gb 6000mhz cl30 = MSI 5090 Vanguard = Ssd: M2 WD 850x 1tb Win11 + M2 WD 850x 4tb + 850 evo 2tb = LIAN LI 217 black = Fany: 3x NOCTUA a14x25 G2-in + 3x NOCTUA a14x25r G2-out + 3x NOCTUA a12x25 G2-bottom = FSP Hydro Ti Pro 1kw = LG C2 42" = Per: LOGI g915 tkl + LOGI g pro wire + LOGI g440 hard + XBOX Wire Controller = Audio: TOPPING dx5 II = MACKIE mr524 = MEZE 99 classic V2
PRESUVADLO: RAV 4 hybrid 2021
Používateľov profilový obrázok
red98
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 22:50

Re: Aký film ste naposledy videli? 2

Príspevok od používateľa red98 »

https://www.csfd.cz/film/1767223-stur/prehled/

- No co napisat? Ze to je premarnena prilezitost? Ze sa opat nepodarilo?

- Viem si zivo predstavit, ze by to nakrutili ako jemne eroticku historicku dramu, kde by hlavna postava - Adela - mala rozne romaniky a afery s ludmi s neurodzenych pomerov. A Stur by tam vystupoval, len ako sen, halucinacia, ci prelud.

- 5 bodov z 10.

PS: Na to, ze sa film vola "Štúr", tak je ho tam dost malo.
Argumentum ad hominem (lat.) je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme samotnom k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: Aký film ste naposledy videli? 2

Príspevok od používateľa Muhyng »

Norimberg https://www.csfd.cz/film/1574711-norimberk/prehled/
5/10
Za mna nic moc, pomerne nuda. Jeden lepsi prejav v strede filmu (ktory sa dost hodi do dnesnych dni). Malek mi tam dost prekazal, Crove naopak, tomu rola sadla. Ale celkovo som si predstavoval, ze tam bude viac procesu.
Používateľov profilový obrázok
Vlko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2660
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 12:51
Bydlisko: Bratislava

Seriál Fallout je oficiálne zadarmo na YouTube

Príspevok od používateľa Vlko »

Obľúbený seriál Fallout je oficiálne zadarmo na YouTube pre všetkých. Avšak len do 11.2.26
https://youtube.com/playlist?list=PLWz2 ... 6nldw3SyAu

Nevedel som kde to dať, tu to objaví asi najviac ľudí :-)
AMD Ryzen R9 9950X3D UV-OC, Noctua NH-D15S [NA-HC4] chromax.black&white, GIGABYTE B650E AORUS ELITE X AX ICE, Patriot Viper Elite 5 64 GB KIT DDR5 @ 6 000MHz CL30 White RGB, GIGABYTE RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G @3,1(0,95V)/36Ghz, NVMe SSD Samsung 990 PRO 1TB + Kingston A2000 1TB, SATA SSD Team Group CX2 1TB, A4tech Bloody V7M HoleLess, Corsair RMx RM1000x ATX 3.1, Lian Li Lancool 215 White, 32" iiyama G-Master GB3271QSU-B1, Nintendo Switch V2 HWFLY Modchip OC CPU: 1020@1785Mhz, GPU: 768@921Mhz, RAM:@1600MHz
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Aký film ste naposledy videli? 2

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

Muhyng napísal: Ut 20. Jan, 2026, 10:20 Norimberg https://www.csfd.cz/film/1574711-norimberk/prehled/
5/10
Za mna nic moc, pomerne nuda. Jeden lepsi prejav v strede filmu (ktory sa dost hodi do dnesnych dni). Malek mi tam dost prekazal, Crove naopak, tomu rola sadla. Ale celkovo som si predstavoval, ze tam bude viac procesu.
vykon Russella Crowea, masaker, totalne som ho zral
film nic moc, ostatne vykony tragedia
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone  iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Používateľov profilový obrázok
red98
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 22:50

Re: Aký film ste naposledy videli? 2

Príspevok od používateľa red98 »

https://www.csfd.cz/film/1580030-velky-marty/prehled/

Dobry film. Dobra hudba. Odporucam.

- 7,5 bodov z 10.
Argumentum ad hominem (lat.) je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme samotnom k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
Používateľov profilový obrázok
satanicek666
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3081
Dátum registrácie: Ut 18. Mar, 2014, 12:47
Bydlisko: Sečovce

Re: Aký film ste naposledy videli? 2

Príspevok od používateľa satanicek666 »

https://www.csfd.cz/film/1638669-nejlep ... t/prehled/

bol som so synom. zabavili sme sa fajne. zozrali sme pukance i koka kolu sme vypili. odporucam
8 z 10
PC: AMD 9800x3d 5,3Ghz CO-40 = NOCTUA d15 G2 = MSI B850 Tomahawk = KINGSTON 64gb 6000mhz cl30 = MSI 5090 Vanguard = Ssd: M2 WD 850x 1tb Win11 + M2 WD 850x 4tb + 850 evo 2tb = LIAN LI 217 black = Fany: 3x NOCTUA a14x25 G2-in + 3x NOCTUA a14x25r G2-out + 3x NOCTUA a12x25 G2-bottom = FSP Hydro Ti Pro 1kw = LG C2 42" = Per: LOGI g915 tkl + LOGI g pro wire + LOGI g440 hard + XBOX Wire Controller = Audio: TOPPING dx5 II = MACKIE mr524 = MEZE 99 classic V2
PRESUVADLO: RAV 4 hybrid 2021
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3953
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Aký film ste naposledy videli? 2

Príspevok od používateľa fobos »

Vcera som si dal retro vecer (a vypil pri tom 8 budvarov 12 :D )

Terminator 2 - top diel serie, proste klasika co predbehla podobne ako Matrix dobu - 99% :laugh:

Terminator Dark Fate - Hamilton mi tam prisla extremne trapna + predigitalizovane efekty - 70%
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
AMD Ryzen 7800X3D, Patriot Venom 32GB DDR5 CL30 6000MHz, ASUS PRIME B650 PLUS, AMD XFX Swift RX 9070 OC 16GB, 1TB M2 SN7100 OS, 2TB EVO 990 PLUS DATA, SEAGATE 4TB HDD DATA, Corsair RM550x, LCD 27" AOC Q27G4XF

Jazdim: Mazda 3 G140 2026 Sedan, Suzuki V-Strom 650 2024, Beta RR 480 2024, AMFLOW PR CARBON 2026 soon

Návrat na "Film"