Upload na ICQ

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
vladino001
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: St 27. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Senica

Upload na ICQ

Príspevok od používateľa vladino001 »

Mam problem! Mam wifi pripojenie download aj upload 256kbit/s cize 30-35KB/s download ide v poho ale upload ide v poho pokial neodosle prvych 256KB potom sa rychlost zmensi na 1-3 KB/s nevie mi poradit niekto v com je problem :?: :?: :?: da sa to niekde ovplivnit??(nastavit) upload na mail pritom ide v poho! zneprijemnu je mi to posielanie suborov please :(
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

To sa asi ovplyvnit neda .... Asi tolko. :( Ja mam upload 180 Kb/s aide mi to max. 60 Kb/s. Ked ma niekto kvalitny net, tak to ide aj plnka. :wink:
Používateľov profilový obrázok
vladino001
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: St 27. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Senica

Príspevok od používateľa vladino001 »

co tym myslis dobry net?? on je dobry inak by mi to na mail neodosielalo rychlostou okolo 30 KB/s
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Zrejme narazal na 10/10mbit. Osobne mam tiez 256Kb/s upload a nemam problem s posielanim. Pozri sa ci Ti tie subory nebrzdi nejaky antivir , pripadne fw. Ak by si predsa len nepochodil , skus ineho ICQ klienta.
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
andynko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 725
Dátum registrácie: St 31. Dec, 2003, 08:00
Bydlisko: Martin

hm

Príspevok od používateľa andynko »

Skor by som to videl prave u providera... ten upload moze byt iba 128cka alebo este menej... a kym to ide len v ramci servra alebo proxy, tak to taha, ale ak to posunie dalej, tak uz to ide "korektne".
.
Skor som si ale vsimol, ze sa to stava pri downloade... no ale to wi fi zrejme nebude tak kvalitne, teda poskytovatel,mozno su tam aj nejake obmedzenia.

Návrat na "Programy a problémy s nimi"