Prietok vzduchu od zakladu

Všetko o chladení procesorov, grafických kariet, pasí­vne chladenie, ventilátory...
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Josifek »

Hmm tak biker mi vkukol dobry napad. :idea: Co si o tomto myslite ?
Obrázok

EDIT: Pripadne by som nemusel pouzit ten fan nad ramkami, kedze hned nad nim je jeden 12cm co odsava vzduch...
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

Musis mat velku zalubu vo fanoch :roll:
KeD uz ich nadpocet, tak aspon oba cervene zo stredu prec. Pripadne obidva male na RAMkach het, ta 120ka nad nimi to vytiahne sama.

Urob dake foto tej case z pohladu, ako je v nakresoch. Takto sa tazko odhaduju presne rozmery, vzdialenosti...
Používateľov profilový obrázok
matej21
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: Št 09. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: Stropkov (kraj PO) - 18

Príspevok od používateľa matej21 »

uz ked tu je debata o pretoku , tak aj ja potrebujem radu:
ku chladicu na cpu ktory som kupil od znameho(TT beetle) som dostal zadarmo nejaky aluminiovy(neviem co to je :lol: ) 90mm chladic , a ja neviem co s nim , v skrini nemam ziadny vetrak a neviem kam ho mam dat , asi by som dal hore dozadu na odsavanie,lebo kebyze dam dole na fukanie , tak by osm asi musel rezat otvor od case a do toho sa mi moc nechce(dalsi vetrak kupit neplanujem cize,jeden do predu a druhy do zadu tiez davat nebudem)
MB:Biostar TForce 965PT ; CPU:Core2Duo E6300@3GHz; VGA: Inno3D 7950 GT + VF700-ALcu 550/1400@600/1900 ; RAM:Kingmax DDR2 1gb 800MHz(5-5-5-18 )@880MHz(4-5-5-12 )-2V ; HDD: WD 250gb ; LG DWD-RW ; zvuk: Creative P5800 (5.1) + Creative SB AUDIGY ; moòas:Hyundai 17" ; klav. a hlodavec - klasika ;Powered BY:Enermax liberty 400W; 3Dmark05/06/SuperPI: 10700 / 6500 / 18s
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

Ten AL fan by mohol byt napr. Evercool
Obrázok
...ak si nepocitoval potrebu instalovat ventilator doteraz, nasilu ho do case urcite nedavaj. Zbytocnost! Nie vsetko, co sa vala na stole, ci v supliku, musi ist do bedne.

Keby ale nutkanie pouzitia toho fanu boli silnejsie nez ty, daj ho rozhodne ako odsavaci.

Návrat na "Chladiče a všetky druhy chladenia"