odysil mi na zdroji ventylator

Všetko o chladení procesorov, grafických kariet, pasí­vne chladenie, ventilátory...
Používateľov profilový obrázok
s333c
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Ne 21. Jan, 2007, 08:00

odysil mi na zdroji ventylator

Príspevok od používateľa s333c »

cavte!Odysiel mi ventylator na zdroji 120mm.
CO sa stane ak tam nebudem mat ventylator?-asi zhori,ze
A co ked tam dam nev ventylato?-Mozem?
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

Príspevok od používateľa Marek »

AK je v zaruke reklamuj, ak nie tak klup novy vetrak a vymen. Bez vetraku by som ho urcite neprevadzkoval.
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

1) nauc sa pisat preboha :roll:
2) plati, co povedal Marek
Používateľov profilový obrázok
pista6104
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 273
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava-Ruzinov(18)

Príspevok od používateľa pista6104 »

No ked ti odysiel ventylator v zdroji tak si kup novy mozes pouzit klasicky 12cm vetrak napr nejaky nexus alebo mozes kupit vetrak do zdroja urceny :wink:
THE POWER OF INTEL,INTEL C2D@3600MHZ THE AMD QUAD FX PLATFORM KILLER
Mainboard:ASUS P5B Deluxe,Procesor:Intel Core 2 Duo E6300@430*7=3060mhz 1,280v 520*7=3640mhz 1,6v stabilne 12h v orthose!,GK: Asus X1950PRO Pamete: 2x1GB GEIL ULTRA CL4@1200mhz CL5 or 920 CL4 ,DISK:2x hitachy 160GB in raid 0,ZDROJ:Forton bluestorm II 500w,CASE:Thermaltake XASER V5000D + catodes,CPU FAN:Noctua U12F,Samsung 203B,Klavesnica:Zboard + 1 keyset,Mouse:Internet Explorer 2,0 Microsoft,zvuk TEAC HP-11,zaflexovane setky kable
IBM ThinkPad,Pentium M 1333mhz,256mb ram,integrate GPU...
Používateľov profilový obrázok
s333c
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Ne 21. Jan, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa s333c »

kaslat na pisanie.Hlavne ze sa dozvieme co potrebujeme.Ci nie?
Dal som tam new 12 ale neni zapojeny vo vnutri zdroja ale na kaly ktore vyvadza zdroj ako napr. na herdysk,...
A ten stari ventos,ten origos szo zdroja slape ale neslapal v zdroji.
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

s333c napísal:kaslat na pisanie.Hlavne ze sa dozvieme co potrebujeme.Ci nie?
Tak to sa, chlape, velmi pleties. Ak stojis o rady, vyjadrovat sa budes ako clovek!
Vsetko, co budes pisat, po sebe najskor citaj, potom postuj! VeD do skoly si hadam chodil, respektive chodis. Tak svoje nadobudnute znalosti aj vyuzi v praxi!
...a zedituj si obidva predchadzajuce posty i s nazvom threadu do zrozumitelnej podoby :!:
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

ide o to, ze uz len pohlad na tento styl pisana ma odradza od toho, aby som poradil...zostavam znechuteny...a niesom sam...a pri tom staci po sebe len precitat, vsak uz len spravnost nadpisu odysil mi na zdroji ventylator musi oci vyrazit aj totalnemu "madarovi" (nic proti madarom :) )...

inak davaj pozor na prietok vzduchu tohoto noveho ventilatora, ak ho ma mensi ako ten povodny, tak sa ti moze prehrievat zdroj, az odpalit.
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
Používateľov profilový obrázok
s333c
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Ne 21. Jan, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa s333c »

ok.Mate pravdu.A inac,do skoly nechodim.Makam.Ba prave,ten ventilator je vjkonejsi ako ten co tam bol original od virobcu.Teda ma vecsie otacky.


EDIT Bikermotyl : Precitaj si velmi pozorne, co som pisal o dva posty vyssie a zober si to co mozno najskor k srdcu!
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

Caf. Precital som si tvoj post. Cely. Povinna skolska dochadzka je u nas 10 rokov. Kedze pracujes, predpokladajme, ze ju mas ukoncenu. Predpokladajme, ze si sa dostal az na SS.

Kedze vies rozoznat zdroj v pc od zigulaka, predpokladajme, ze si rozumny clovek, co nestrka jazyk do zastrcky za ucelom najest sa.

Rozum ti hovori, ze ventilator v zdroji na nieco je a nie je tam na to, aby si si s tym vetrakom struhal ceruzky, spajdle, organy...Predpokladajme, ze ti to hovori. Ak ti ten vnutorny hlas chyba, tak mozes prestat citat tento post.

Tak teraz treba uvazovat... naco v tej skatuli bude nieco tociace sa? Hej, v prvom rade na to, aby cloveka jeb*l ten hluk ked ma v bedni noname zdroj. Ale dalej...Fyzika na ZS, nejake spomienky sa snad najdu...Ano ano, aby sa to nehrialo jak zigulak 40km/h na jednotke...

teraz su dve moznosti...
To tociace one sa vymeni, co je dost blbe tym prist o zaruku... alebo sa ta skatula co nevypada ako zigulak vyreklamuje...
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
s333c
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Ne 21. Jan, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa s333c »

Tak to bolo pekne napisane.Vymenil som to tociece,teda ventilator.Zdrij nebol v zaruke.


EDIT Bikermotyl : Nezobral si si k srdcu nic z toho, co som ti pisal. hmm... LOCK

Návrat na "Chladiče a všetky druhy chladenia"