problem s Nview

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
Používateľov profilový obrázok
Brandy1402
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Pi 08. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Snina Okolie

problem s Nview

Príspevok od používateľa Brandy1402 »

Takze mam taky problem. Mam 5500 FX a doposial mi islo vsetko v pohode ale neviem raz ked som chel pozerat film cez tv zapol som nView desktop manager a dal som ako obvikle rezim klon ale vobec nic sa nestalo :? :? . Neviem v com je problem doposial mi stale vsetko pekne preplo :? na druhu obrazovku cize tv. Prosim poradte :cry:
Používateľov profilový obrázok
paric
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 157
Dátum registrácie: St 01. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava - Ruzinov

Príspevok od používateľa paric »

A hra ti to na moniore ale nie na TV? to je tym ze nevie prehravat obraz na oboch musis tam nastavit hlavnu obrazovku kde to prehrava(aspon u mna to tak fungovalo)
CPU:Intel C2D 6300 CHLADIC:Scythe Ninja RAM:2x1GB OCZ 800MHZ PLATINUM DDR2 MB:MSI 965-Neo F ZVUK:Creative X-FI REPRO:Creative 5.1 HDD: 250gb SATA WD DVDROM:Teac Dv-58G GPU:Leadtek 8800GT 512DD3 ZDROJ:Fortron 400W Bluestorm MYS:Razer Copperhead (Tempest Blue)+Mantis speed
Používateľov profilový obrázok
Brandy1402
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Pi 08. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Snina Okolie

Príspevok od používateľa Brandy1402 »

Ne ono ja chcem prepnut hlavnu ako obrazovku tv iba ze sa to neda nic nereaguje. Vzdy som prepinal iba na jedno zobrazenie.
Používateľov profilový obrázok
paric
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 157
Dátum registrácie: St 01. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava - Ruzinov

Príspevok od používateľa paric »

TAm niekde je poradie ze TV+monitor alebo Monitor+Tv tak zvol to prve
CPU:Intel C2D 6300 CHLADIC:Scythe Ninja RAM:2x1GB OCZ 800MHZ PLATINUM DDR2 MB:MSI 965-Neo F ZVUK:Creative X-FI REPRO:Creative 5.1 HDD: 250gb SATA WD DVDROM:Teac Dv-58G GPU:Leadtek 8800GT 512DD3 ZDROJ:Fortron 400W Bluestorm MYS:Razer Copperhead (Tempest Blue)+Mantis speed
Používateľov profilový obrázok
Brandy1402
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Pi 08. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Snina Okolie

Príspevok od používateľa Brandy1402 »

no prave ja to tam nemam neviem ci ta nemam zapnute ale ked to zapinam ta tiez nieco blne

Návrat na "Ovládače a BIOSy"