Teploty grafických kariet
graf
Karta :MXM 3 nvidia 7900 GTX
GPU:650 mhz
MEM:800 mhz
Cooler:stock dell single pipe
idle( fan 25%) :50 C
burn(fan25%) :87 C
Burn : test in Ati tool
Merane :Atitool
GPU:650 mhz
MEM:800 mhz
Cooler:stock dell single pipe
idle( fan 25%) :50 C
burn(fan25%) :87 C
Burn : test in Ati tool
Merane :Atitool
Pc: Ryzen 5 7600 + Noctua U12A, Gigabyte B650M GAMING X AX, Kingston FURY 32 GB KIT DDR5 6 000 MHz CL32 Renegade, Nvidia RTX 4080 Super FE, SSD Samsung 960 EVO 1TB + 2TB WD black SN7100, Inter-Tech IM-1 Pocket + Asus LOKI 1000W + LG 42c3, Win 11, Keychron M6S, NeoErgo, FiiO E07K Andes + BOSE QC35 / Shure SRH 840 / Philips Fidelio X2HR / Sennheiser IE 80 + Qnap 251 - 8G
GK: MSI GeForce NX7600GT T2D256EZ PCX
Takty: 560/700 @ 600/800
Chladic:ten co bol na karte inac pasiv
Burn: 51 C pri 3DMark 2005
Idle: 41 C
Merane: Nvidia Program na meranie teploty
Takty: 560/700 @ 600/800
Chladic:ten co bol na karte inac pasiv
Burn: 51 C pri 3DMark 2005
Idle: 41 C
Merane: Nvidia Program na meranie teploty
AMD Athlon(tm) 64 Processor 3800+,Mainboard Model AM2 ASUS M2N-E,DDR2, PC2-6400 800 MHz, 2048 MBytes, Apacer Technology, MSI GeForce NX7600GT T2D256EZ PCX, CPU cooler SCYTHE NINJA 1000 PLUS rev. B, Samsung SyncMaster 940t, Thermaltake Armor Jr. , Hdd Sata 160G, 250G, 400G, v ramcekoch 250G, 160G
vga: Innod 3D 7600gst
takty: 500/700@618/817
chladic: AlCu Zalman vf700
teplota: 45 C, burn:55 C(3DMark 2005)
merane: RivaTuner
takty: 500/700@618/817
chladic: AlCu Zalman vf700
teplota: 45 C, burn:55 C(3DMark 2005)
merane: RivaTuner
Desktop: Intel AMD Ryzen 3 3100 GIGABYTE A520M K V2 XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 Patriot P300 512 GB 16GB DDR4 3600MHz FSP Fortron SFX PRO 450W jonsbo c6 white 24.5" MSI MAG 256F Logitech Z-4e Logitech MX Keys + Logitech PRO X SUPERLIGHT + SteelPad QCK mini
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
- burningsoul
- Používateľ

- Príspevky: 418
- Dátum registrácie: Po 31. Júl, 2006, 02:00
- Bydlisko: Lucenec (18)
- ---Diablo---
- Používateľ

- Príspevky: 643
- Dátum registrácie: So 23. Sep, 2006, 02:00
- Bydlisko: Bratislava (22)
geforce 6800
geforce 6800
325/700 @ 372/750
75 stupnov @ 110 stupnov
uz tak ficim skoro dva roky a f pohode
325/700 @ 372/750
75 stupnov @ 110 stupnov
uz tak ficim skoro dva roky a f pohode
vga: Asus 7900 gs 450/1320
takty: @620/1440
chladic: stock
teplota: idle :56 °C, burn:78 °C (3DMark 2005)
merane: RivaTuner
vga: Asus 7900 gs 450/1320
takty: @648/1700
chladic: AcceleroX1 (2D 40% a 3D 60%)
teplota: idle :46 °C, burn:64 °C (3DMark 2005)
merane: RivaTuner
takty: @620/1440
chladic: stock
teplota: idle :56 °C, burn:78 °C (3DMark 2005)
merane: RivaTuner
vga: Asus 7900 gs 450/1320
takty: @648/1700
chladic: AcceleroX1 (2D 40% a 3D 60%)
teplota: idle :46 °C, burn:64 °C (3DMark 2005)
merane: RivaTuner
Naposledy upravil/-a 1palo v Št 15. Mar, 2007, 23:20, upravené celkom 1 krát.
Re: geforce 6800
No tam mas urcite nejaku chybu. Chladic asi nedolieha na GPU alebo tam mas hodne uzavreteho vzduchu v paste alebo nejaku nalepenu pasku cez GPU. Mne isla 6800 s povodnym chladicom pri 420/750 a 3DMark05 na 74°C! Zloz chladic vycisti GPU nanes novu pastu a kontroluj dosadnutie pri nahadzovani chladica.Blekota napísal:geforce 6800
325/700 @ 372/750
75 stupnov @ 110 stupnov
uz tak ficim skoro dva roky a f pohode
Re: geforce 6800
vsetko dolieha ako ma proste je pretocena viac nez je zdrave1palo napísal:No tam mas urcite nejaku chybu. Chladic asi nedolieha na GPU alebo tam mas hodne uzavreteho vzduchu v paste alebo nejaku nalepenu pasku cez GPU. Mne isla 6800 s povodnym chladicom pri 420/750 a 3DMark05 na 74°C! Zloz chladic vycisti GPU nanes novu pastu a kontroluj dosadnutie pri nahadzovani chladica.Blekota napísal:geforce 6800
325/700 @ 372/750
75 stupnov @ 110 stupnov
uz tak ficim skoro dva roky a f pohode




