Ake spolahlive zabezpecenie zadarmo

Všetko o antivírových programoch, firewalloch, víroch, spyware, ostatných aktuálnych hrozbách, názoroch a skúsenostiach, ako sa im vyvarovať...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
GentleGiant
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: So 21. Máj, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa GentleGiant »

dj-traktorista napísal:co hovorite na comodo firewall?? pouziva/l ho niekto??
ja ho na jednìch win pouzivam: spickovy, nastavovani velice jednoduche (zadny ala Jetico nebo Outpost) , zadne problemy, za sebe mùzu doporucit vsemi deseti
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Príspevok od používateľa eSPer »

dj-traktorista napísal:co hovorite na comodo firewall?? pouziva/l ho niekto??
ano. :D
Mam tuto kombinaciu - Comodo Firewall, ClamWin Antivirus, Spyware Terminator s integrovanym Clamwinom - vsetko free. Toto mi bezi rezidentne. Potom este obcas zaktualizujem Ad-Aware Home edition - tiez free - a prebehnem subory. Uz viac ako pol roka som nemal absolutne ziadny problem s virusmi, spywarom, alebo podobnou haveDou.. :P
dexter napísal:...vyhodu ma v tom ze sa dju vybrat disky ktre xce clovek skanovat co pri inych free AV nieje mozne..
asi pojdem spat k vastu home... :roll:
ClamWin to umoznuje http://www.clamwin.com/
Používateľov profilový obrázok
Joshua
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 48
Dátum registrácie: Ne 09. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Moravsky Sv. Jan

Príspevok od používateľa Joshua »

Ja pouzivam AVIRA ANTIVIR PERSONAL EDITION CLASIC je free a zatial spolahlivy s pravidelnou aktualizaciou cez net.
Používateľov profilový obrázok
br4n0
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 599
Dátum registrácie: Ut 20. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava V

Príspevok od používateľa br4n0 »

suhlas, avira je rychlostou aj detekciou minimalne na urovni nodu (vid www.av-comparatives.org), heuristika rozhodne lepsia ako kasper/avs - asi to najlepsie, co sa da ziskat zadarmo.
btw na reklamne okno vyuziva program avnotify.exe, ktory sa da zakazat v lokalnej politike win

este upozornujem, ze avs posiela domov informacie o pouzivani, zrejme nic nebezpecne, ale aj tak.. (praktiky AOL)

Návrat na "Bezpečnost a zabezpečenie PC"