zamrznutie pc bez hlasky

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
excaliber
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: St 14. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Púchov

zamrznutie pc bez hlasky

Príspevok od používateľa excaliber »

Neviem ci to moze mat suvis s mojim predchadzajucim problemom - "Zapojenie IDE kablov", ale skusim:

Napisal som tam, ze som nainstaloval WinXP a pocitac bezal v poriadku. Taktiez aj ked som dal Winn2000Pro. Ale ked som doinstaloval XP SP2, tak zamrza cca po 1 minute, neda ziadnu chybovu hlasku. Skusil 2 rozne HDD a chova sa to presne tak isto.
MB: Epox EP-3VSA2, HDD WD 80GB, CPU Celeron 1300/100/256/1.5, 2xSDRAM 256MB PC133, zdroj 350W.

Systemove prostriedku su tesne pred zamrznutim vytazene minimalne. Je mozne ze SP2-ke tam nieco hardverovo nesedi?
M.
Používateľov profilový obrázok
cimbo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 41
Dátum registrácie: St 24. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Kriváò

Príspevok od používateľa cimbo »

No pokial ja viem aj z vlastnych skusenosti doinstalovanie SP2 do hladkeho XP-cka mi nikdy nerobilo dobrotu vzdy sa mi tam vyskytol nejaky problem. Preto je najlepsie zohnat si XP komplet uz aj z SP2 a ten ked nainstalujes tak to slape uplne v pohode bez chyby.
Používateľov profilový obrázok
cub1k
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 18
Dátum registrácie: St 07. Mar, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa cub1k »

musis mat SP2 presne na tvoj win podla toho aku mas verziu .. inac to moze robit problemy .. ako napr toto
Používateľov profilový obrázok
excaliber
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: St 14. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Púchov

Príspevok od používateľa excaliber »

SP2 mam presne taky aky treba, s tymi istymi instalackami som uz spravil zopar kompikov. Ale nikdy sa mi nestalo, ze by mi SP2 uskodila, prave ze mam s nou len dobre skusenosti, preto som z toho taky vygulany....
Spravil som ten komp nakoniec tak, ze som tam dal WIN2000 + doinstaloval SP4 a fachci v pohode.
M.

Návrat na "Hardware všeobecne"