zdravim.mam taky mensi problem pri spusteni instalacky visty.ti,ktori ste uz skusali instalovat,tak viete,ze sa vam nacitaju nejake subory a zacne potom chodit nejaky zeleny pasik.ibaze ja mam taky problem,ze po tom pasiku mi nevyjde graficke menu install vista,ale nejaka modra obrazovka kde je nieco napisane,medzi tym aj "fatal error".zaujimave,ze ked som to skusil nahodit na notebook,tak to islo v poho.neviete niekto,v com by mohol byt problem???dakujem za odp. javascript:emoticon(':E')
Ranting
spustenie install visty
-
fobos
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 3953
- Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Co je tam napisane ? Nanapisal si zostavu..... neinstaloval si nahodou 64bit ver. na 32 bit CPU ?
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
AMD Ryzen 7800X3D, Patriot Venom 32GB DDR5 CL30 6000MHz, ASUS PRIME B650 PLUS, AMD XFX Swift RX 9070 OC 16GB, 1TB M2 SN7100 OS, 2TB EVO 990 PLUS DATA, SEAGATE 4TB HDD DATA, Corsair RM550x, LCD 27" AOC Q27G4XF
Jazdim: Mazda 3 G140 2026 Sedan, Suzuki V-Strom 650 2024, Beta RR 480 2024, AMFLOW PR CARBON 2026 soon
Samsung S24 ...
AMD Ryzen 7800X3D, Patriot Venom 32GB DDR5 CL30 6000MHz, ASUS PRIME B650 PLUS, AMD XFX Swift RX 9070 OC 16GB, 1TB M2 SN7100 OS, 2TB EVO 990 PLUS DATA, SEAGATE 4TB HDD DATA, Corsair RM550x, LCD 27" AOC Q27G4XF
Jazdim: Mazda 3 G140 2026 Sedan, Suzuki V-Strom 650 2024, Beta RR 480 2024, AMFLOW PR CARBON 2026 soon


