INSTALACIA WINDOWSU

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Peter586
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Ne 25. Feb, 2007, 08:00

INSTALACIA WINDOWSU

Príspevok od používateľa Peter586 »

Ludia mam takyto problem . Kupil som comp v jednej predajni o ktorej som sa dozvedel ze naschval kazi ludom kompy aby zarabali na reklamaciach ..a mne sa uz viacej platit nechce ...preto vas prosim o radu :bye2: Uz pri kupe pocitaca som bol prekvapeny ked mi ho davali tak so slovami ze :,,System uz mate nainstalovany!" No na moje velke prekvapenie ked som prisiel domov tak komp nie a nie zapnut ..zakazdym sa len restartuje a nic.Tak som skusil preinstalovat system -Windows XP SP2 a zase nic ..stale rovnako ..potom som ho zaniesol na reklamaciu a ti magori mi ho vratili s tym ze oni preinstalovali windows ze to uz ide !! ALE NEJDE !! Prosim vas ak by mi niekto vedel poradit co s tym mam spravit /alebo co s tym dorobili ty exoti / napiste mi please . VELKE DIKI!!

Zostava :MSI K9NU- NEo - V AM2
Amd Sempron 2800 AM2
VGA Inno X7100GS 128Mb DDR2 TVO
HDD MAxtor 160 GB
Ram DDR2 512 Mb PC667 Am1
+ ostatne ! :?
Používateľov profilový obrázok
midlet
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 562
Dátum registrácie: Pi 12. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Pezinok

Príspevok od používateľa midlet »

Kedy si ho kupil? Myslim ze do 7 dni mozes tovar bez dovodu vratit a oni ti musia vratit peniaze. Len teda musi byt tovar neposkodeny, komplet a v original baleni. Ak nie, skus SOI, ak ani tak nie alebo sa ti nechce s nimi natahovat, su povinny ti predviest funkcnost systemu v predajni. Tak ich o to poziadaj, nech ti ukazu ako teda funguje ked tvrdis ze nefunguje.

Ja len nechapem jednej veci, ako mozu zarabat na reklamaciach, ked v zarucnej dobe nezarobia nic, oprava je zdarma...
MacBook Air 11.6" 128GB SSD | Apple iPad 3rd-gen 32GB WiFi black | 2x Apple TV | Time Capsule 1TB
Mac Mini i5 2,3GHz | 8GB DDR3 | Crucial M4 128GB | Apple Magic Mouse
Apple Wireless Keyboard | LG D2342 3D | Synology DiskStation DS211j 4TB
XBOX 360 + GH:WT World Tour Bundle...whoaaaa :-)
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8602
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa shiro »

Presne ako pise midlet. Nechaj si to predviest. A nedaj sa odbit.

Zarabanim na reklamackach sa ai myslelo to, ze ju neuznaju, a nauctuju si nejaky servis.

Návrat na "Operačné Systémy"