Automaticke osvetlenie klavesnice

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
BoBo_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: Po 21. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: u nás doma v prievidzi

Príspevok od používateľa BoBo_ »

tak ja neviem,suciastky berem vovelko,jedna ledka ma vyde tak 3sk s danou :red: a obycajne tak korunu pedesiat :D ale neni podstatne,konecne som sa ku tomu dostal,idem to skusit odsimulovat v multisim-e
Používateľov profilový obrázok
Napster050
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 138
Dátum registrácie: So 16. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Home:Turèianske Teplice School:Martin (17)

Príspevok od používateľa Napster050 »

Vysokosvietiva LEDka firmy kingbright stoji 20Sk/kus. Svietivost ma 3000mcd, ale zda sa mi ze ma viac, len ma maly osvetlovaci uhol.
MB Foxconn 915P7AD-8Ks CPU Intel Pentium 4 2.8GHz @ 3005MHzRAM 768MB VGA MSI NX6600 Diamond @ 500/1000 DVD-RW LG GSA 4160B HDD 320GB Seagate & 80GB Western Digital & 40GB Seagate PSU Q-tec 650W Sound Card Realtek 7.1 CH HP color LaserJet 2550L HP deskjet 3420 HP scanjet 3530c Steelpad QcK mini Modded Case
IBM ThinkPad T22
Qtek 8500
Používateľov profilový obrázok
Mates22
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ut 03. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: Jaslovské Bohunice

Príspevok od používateľa Mates22 »

ja som kupil (resp. vymenil ) ale nesla moc dobre sa klavesy zasekavali asi to bolo tym ze ked som slacil trocha sikmo klaves zaprel sa o to plexi co sa osvetluje [/img][/url]
Používateľov profilový obrázok
Anup9
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Št 15. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa Anup9 »

Toman napísal:- by som sa nato vykaslal.....
- za 499 sk sa da kupit v lidli podsvietena klavesnica (OEM takej co sa predava v "tuning shopoch" za 2500)

T. :wink:
Vies..modifikacia niecoho..alebo podobne veci.. tam nejde o to aby clovek usetril, bo nema na nieco. Tak isto aj BoBo_ , nemyslim ze nema 500sk na klavku.Ide mu o prisposobenie niecoho podla svojho vkusu.Tak isto aj ja skrinku som nerobil bo som nemal na nu..ale aby mi to pasovalo k nabytku a podobne...A okrem toho, ked nieco TY urobis a podari sa to a je to pekne..tak to mas z toho velku radost a je to na nezaplatenie :wink:

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"