NTLDR

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Kaktus11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 217
Dátum registrácie: Ut 17. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: P!3s†any

NTLDR

Príspevok od používateľa Kaktus11 »

pri starte pc ked ide bootovat mi napise "NTLDR missing" a pod tym pres ctrl+alt+delete, nejde nabootovat ani instalacne cd windowsu ale linux z cd nabootuje, tak som nahodil kubuntu a nastavil som v BIOSe prve bootovacie zariadenie namiesto cd hard disk lenze zase napisalo to iste tak som to restartol nastavil bootovanie cd a dal som cd kubuntu, to nabootovalo a cez to cd mozem spustat kubuntu tak ze dam spustit kubuntu z hard disku ale chcem nahodit windows plz help :roll:
Používateľov profilový obrázok
Kaktus11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 217
Dátum registrácie: Ut 17. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: P!3s†any

Príspevok od používateľa Kaktus11 »

nikto nevie? lebo jedine co som sa docital je ze sa to da spravit z win cd ale to mi nejde nabootovat
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 868
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Príspevok od používateľa Muhyng »

Nuz... onehdy mi taku hlasku tiez obcas vypisalo, ale neviem preco, ked som PC restartoval, nabehli uz v pohode. Toto sa opakovalo asi tak raz za mesiac... Asi som ti nepomohol, ale mne fakt stacilo iba stlacit tie tri klavesky a bolo dobre :-|
Používateľov profilový obrázok
Kaktus11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 217
Dátum registrácie: Ut 17. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: P!3s†any

Príspevok od používateľa Kaktus11 »

no nakoniec som nejako rozbehal win cd a idem nainstalovat a napise mi ze neboli najdene vstky kniznice :roll:
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Príspevok od používateľa zachary »

kamaratovi toto vypisovalo pc, keD si omylom presunul subor ntldr z C:\ do ineho priecinka.. stacilo to len skopcit naspat - dal som moj hdd do mojho kompu a najst kde to je.. neviem ci som ti pomohol, mozno skus skopcit ten subor z inej instalacie win ( :? to fakt neviem ci sa da)..

Návrat na "Operačné Systémy"