zahadne spravanie WIN. XP

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
tre-SKA
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Ne 24. Sep, 2006, 02:00

zahadne spravanie WIN. XP

Príspevok od používateľa tre-SKA »

Cawte tak mam taky problem poslednej dobe sa mi win. xp sprava divne... start mu trva prilis dlho botovanie prebehne v pohode ale akonahle sa spusti win. tak to ide neskutocne pomali svchost.exe a ine procesi vytazuju naplno procesor, ikonky k mistni siti (tie 2 kompi co signalizuju siet) sa zobrazia asi po 4 min. dovtedy sa nedostanem na net... ked sa vsetko nacita to je asi 5 min. ide Pc relativne dobre... ale po asi 3 hodinach to pride.... Win. xp. si vyberie jeden program ktory napadne tak ze zamrzne a vytazi procesor presne na 50%.... a popritom mozem vpohode robyt uz nic nezamrza... dokonca mozem este raz spusti ten proces ktory je zamrznuty....
ked to zrusim ten zamrznuty program tak napadne dalsi ktory pouzivam.... a tak to pokreacuje...
tu je nazorna ukaska... http://www.upnito.sk/5/naqbsepwusgvayeb.jpg

ako si mozete vsimnut tak miranda je pustena 2 krat jedna je ta napadnuta uz bezi 22 min a popritom normalne pracujem a druha ide vpohode... akebyze zrusim tu napadnutu mirandu tak si vyberie dalsi proces ktory pouzivam alebo spustim... :cry:
poripade prezrite tie procesi co tam je navise alebo skodlive...
Používateľov profilový obrázok
burningsoul
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 418
Dátum registrácie: Po 31. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Lucenec (18)

Príspevok od používateľa burningsoul »

no tak jedine co ma napada je to ze tam mas spyware (v tvojom poste si nic o nom nepisal), skus ad-aware, ale nieco free....
tych procesov tam mas strasne vela, aj to dost spomaluje start systemu, odpurucam ti nejake vypnut, ktore niesu pre teba nejak velmi dolezite, (napr ICQ).... :wink:
powered by AMD & ATI
Používateľov profilový obrázok
tre-SKA
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Ne 24. Sep, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa tre-SKA »

virus a spiwer som vylucil bo som skenoval nodom aj ad-ware a mnoho dalsich...
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

no ale prejdi to radsej este aj MWAV a HJT
ono nod a ad aware nechyti vsetko
...

Návrat na "Operačné Systémy"