modra obrazovka smrti

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
Používateľov profilový obrázok
MuFFin0
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 87
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

modra obrazovka smrti

Príspevok od používateľa MuFFin0 »

takze uz dlhsie som mal problem s tym ze hocikedy mi blikla modra obrazovka a restartoval sa mi pocitac,myslel som si ze mam asi nejaku chybu vo windowse tak som sa ho dnes rozhodol preinstalovat.Ale po preinstalovani mi to zacalo blbnut este viac,teraz ked si zapnem komp a dostanem sa do windowsu tak asi po 5 sekundach mi zamrzne asi tak na 10 sekund a potom zase blikne modra obrazovka a restartuje sa pocitac.Takze teraz sa uz neda ten pc uz vobec spustit.skusal som uz vsetko mozne co ma napadlo ale nevedel som prijist na priinu az som narazil na jednu chybu v biose.ja mam 2Gb ramky ktore maju 800Mhz ale v biose mi to pise ze maju iba 667mhz,tak som to tam prepisal na 800 ulozil a restartoval,hned mi nabehol windows akoby sa nic nedialo a vypisalo mi to nejake windowsacke hlasenie ze "windows has recovered from a seriouse error" tak som si uz myslel ze to bolo urcite tym a ze mam po probleme,ale po dalsom restarte mi to zase zacalo odznova(modra obrazovka-restart) ale teraz sa uz v biose neda prepnut na 800Mhz,respektive da ale po restarte sa to same vrati na 667...neviete mi s tym niekto pls pomoct???sry za sloh...
CPU:Intel Pentium D 3,2GHz 4MB /setrim na Q6600 | GPU: Asus EN8800 GTS 512MB | MB: 975x platinum powerup edition | RAM: 2GB Corsair 800MHz | HDD: 2x250GB Western Digital 7200 16MB | Zdroj: Fotron 500W Blue Storm II | LCD: LG 19" L1960TR | Mouse: Razer Diamondback Magma | MousePad: Steelpad Qck | Net: Chello Platinum 10240/ 1024 kbit/s
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

jeden raz by to nestacilo?
http://www.pretaktovanie.sk/modules.php ... ic&t=21724
:roll: tu lock

Návrat na "Ovládače a BIOSy"