MAX overclock - projekt

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Softy

MAX overclock - projekt

Príspevok od používateľa Softy »

Chcem rozbehnut jeden projekt s taktovanim grafik Riva TNT2, GeForce 2 MX400 64MB, GeForce 4 MX440 64MB. To bude bezat na AMD Duron 850MHz, maticna Chaintech CT-7AJA2E chipset VIA KT 133A. napiste mi ak mate nejake skusenosti, tipy,triky s taktovanim niektorej z tychto veci. chladit to budem kompresormi. cize teplota ziaden problem :roll: taktovat budem vsetko!! co sa da !!

Taktujem to preto lebo sa chcem pohrat s tymi zvysnymi grafikami. na fórach som cital ze tu TNT2 vytiahli z 125 na 220 MHz -jadro. fps sa zvysilo z 26 na 42. celkom slusne. ja budem dvyhat aj napatie a uvidim co sa da. Chcel by som i nejak zvysit priepustnost cez AGP a potom cez cipset maticnej. da sa to viac menej programny ako su VIA Hyperion ale chcem i nejak zvysit takty. asi budem editovat bios cez Award Bios editor, NiBiTor,BiosEdit. Piste napady ako co najviac zvacsit priepustnost, rychlost, FPS.
Používateľov profilový obrázok
iwo1222
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 236
Dátum registrácie: Št 02. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Kvacalova 12, 82108 Bratislava

Re: MAX overclock - projekt

Príspevok od používateľa iwo1222 »

Softy napísal:chladit to budem kompresormi.
tak to by ma zaujimalo?
nikdy som este take chladenie nevidel....
My Pc: MB: Asus pk5 se/epu ; CPU:Intel E5200 ; GPU:Gainward hd3850 ; HDD: hitachi 80GB p-ata ; RAM: DDR2 4gb ; psu corsair vx450w ; mechaniky: LG dvd-rw(p-ata), LG dvd-rw LS(s-ata) ; klavesnica: Chickony + a4tec X7G100 ; mys: accutake sky-o-mouse
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: MAX overclock - projekt

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

iwo1222 napísal: nikdy som este take chladenie nevidel....
vapochill
http://img.presence-pc.com/news/a/s/ase ... achine.jpg
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
iwo1222
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 236
Dátum registrácie: Št 02. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Kvacalova 12, 82108 Bratislava

Re: MAX overclock - projekt

Príspevok od používateľa iwo1222 »

kde sa to da kupit ??

aj ja ceem :cry:
My Pc: MB: Asus pk5 se/epu ; CPU:Intel E5200 ; GPU:Gainward hd3850 ; HDD: hitachi 80GB p-ata ; RAM: DDR2 4gb ; psu corsair vx450w ; mechaniky: LG dvd-rw(p-ata), LG dvd-rw LS(s-ata) ; klavesnica: Chickony + a4tec X7G100 ; mys: accutake sky-o-mouse

Návrat na "Hardware všeobecne"