prepojenie pocitaca so siemens s65

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Split
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: Pi 28. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Komárno

prepojenie pocitaca so siemens s65

Príspevok od používateľa Split »

Mam siemens s65 a chcel by som ho prepojit s pocitacom cez usd data cabel.System mi rozpoznal siemens ako Siemens data cabel USB ale ziadny zo softwarov mi ho nechce najst.Ked spustim mobiledit so zastrcenym mobilom tak mobil mi len pipne a vypne sa.Pri mobile phone manageri mi to ani nechce najst pricom zakazdym udavam ten jeden port kde je napojeny.Vie niekto v com je chyba?
CPU:Sempron 2600+ 64bit Palermo, RAM:512 MB
Kingston, GPU:ASUS Radeon X550 256 MB RAM, MB: MSI K8N Neo3-F, DVD RW:LG GSA 4167-B, HDD:Hitachi 80GB,Maxtor 10GB Case:Mercury KM87 350W
Používateľov profilový obrázok
Ledy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 366
Dátum registrácie: Po 11. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Kalná nad Hronom, Dlhá 11

Re: prepojenie pocitaca so siemens s65

Príspevok od používateľa Ledy »

Split napísal:Mam siemens s65 a chcel by som ho prepojit s pocitacom cez usd data cabel.System mi rozpoznal siemens ako Siemens data cabel USB ale ziadny zo softwarov mi ho nechce najst.Ked spustim mobiledit so zastrcenym mobilom tak mobil mi len pipne a vypne sa.Pri mobile phone manageri mi to ani nechce najst pricom zakazdym udavam ten jeden port kde je napojeny.Vie niekto v com je chyba?
Mal som podobny problem, pokial mas Koracellacky kabel tak si ani neskrtnes. Ten bol kompatibilny iba so siemensovou radou 55 a menej, ak mas original (ziadne kópie ale origos za 750Sk, da sa kupit na Stromovej v BA :D ) tak skus nainstalovat ovladace, tusim su niekde na download.com. Este si nenapisal aky je to kabel, ak je to DCA-510 tak ten je aj nabijaci, DCA-540 je len datovy.
CPU: C2D Q8300@2500Mhz MB: ASUS Rampage Formula RAM: ADATA 2x2GB 1066MHz 5-5-5-15 VGA: Sapphire 4870X2 HDD: 2x320GB WD YS-series Mouse: Razer Copperhead Keyboard: Saitek Eclipse Monitor: IBM Thinkvision C190 Audio: Creative S750 7.1 PSU: Fortron Everest 800W

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"