Counter Strike - problémy, postrehy, návody atď. ...

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Cvacho
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 341
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2004, 14:00
Bydlisko: Pieštany

zatrenujte si AIM

Príspevok od používateľa Cvacho »

http://www.albinoblacksheep.com/flash/shoot trosku treningu pre CSko nikdy nie je zle :o
CPU:Intel Core 2 Duo E7200 @ 3,04GHz, ,COOLER:Noctua NH-U12 + Papst 4412F/2GLL, MB:Gigabyte EP35-DS4, RAM:2 x Apacer Gold 2GB 800MHz, GPU:Gainward nVIDIA 8800GT 512MB Golden Sample, HDD:Samsung Spinpoint F1 640GB S-ATA, DVD-RW:NEC AD-7203S, PSU:Fortron 350-60 THN, SOUND: SoundBlaster Live! Player 5.1Digital, LCD:Samsung 740B, CASE:Lian-Li PC-7B Plus, KEYBOARD:Genius KB-109e, MOUSE:Logitech MX518, MOUSEPAD:SteelPad QcK,REPRO:Creative Labs Inspire P580
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2762
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

Hravate niekto CSS po nete? :) Ak ano, na akych serveroch?
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

ano hravame, obcas
..na tych istych, ako aj ty :lol:
Používateľov profilový obrázok
barco
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 713
Dátum registrácie: Pi 19. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa barco »

CSS je ...
Hra sa mi vobec nepaci, vzdy ostanem verny klasickemu CS 1.6 ;)
Takze aj ja mam dotaz, na akych servrcoh hravate CS 1.6 NonSteam? :)
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2762
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

CS 1,6 je ..... Niet co dodat, treba ist dopredu a nie vzad ... :wink: Ale kazdemu sa paci nieco ine ..
Vigor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 236
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Vigor »

Jerry napísal:CS 1,6 je ..... Niet co dodat, treba ist dopredu a nie vzad ... :wink: Ale kazdemu sa paci nieco ine ..
Source je skor po hratelnej stranke krok vzad ,no jedine po tej grafickej stranke je krok vpred.

A tusim sa to teraz ide sklbit dokopy. Vznik free ProMod do Source a tym padom sa spoji hratelnost 1.6 s grafikou Source, coz by mohlo byt nieco na urovni, ovsem netreba predbiehat.
Používateľov profilový obrázok
barco
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 713
Dátum registrácie: Pi 19. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa barco »

Source je nazaj v hratelnosti krok spat... Samozrejme grafika je o desat tried lepsia, ale proste CS 1.6 sa mi paci viac...
ProMod vznika, ale este nie je zdaleka hotovy, a popravde moc mu neverim :(
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

Celkom ma zaujima v com konkretne je lepsia hratelnost CS 1.6 oproti CS Source, lebo vsade pocuvam len "tlachy" ohladom tohoto a ziadne vecne argumenty.
Je snaD v CS1.6 viac nabojov v zbraniach, alebo su tam rychlejsie reakcie CT a T, alebo sa tam viac usmievaju postavy pri headshote? :roll:

Hral som oboje a nic podobne som nepostrehol, preto sa mi navonok zdaju reco o lepsej hratelnosti 1.6 len ako tie spominane "tlachy" ludi, ktori akosi z uz zauzivanej tvrdohlavosti odmietaju nove veci.

Jasnym argumentom pre Source je grafika, ktora je aspon akou-takou grafikou, nie pohybujucimi sa "len farebnymi stvorcekmi" na monitore ako pri 1.6

V prospech 1.6 hra jasne rozsirenost medzi hracmi tejto verzie, ktori dajako odmietaju prejst k Source prave koli tej rozsirenosti. Tak to vidim ja. Preto by som bol rad vyvedeny z omylu a konecne spoznal tie argumenty lepsej hratelnosti CS1.6 :)
Poprosil by som ale len vecne argumenty, nie vyjadrenia typu : "1.6 je hratelnejsia, lebo ju hravam ja."
Vigor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 236
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Vigor »

http://cs.snoopgamer.com/modules.php?na ... age&pid=14
(mno podla mna tych 9.7 je az prilis)

...vsimni si konkretne tu cast o hratelnosti...
...z toho vypliva ze source je pre tych co nevedeli dobre hrat 1.6 a teda ako by preboha mohla 1.6 vytlacit Source v ktorej maju lamy este vecsiu sancu zabit nejaky skill ? v programingu sa s takouto vyzitkou asi tazsie uchyti Source ako 1.6 ;)
Používateľov profilový obrázok
barco
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 713
Dátum registrácie: Pi 19. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa barco »

No proste mne nevyhovuje styl Sourca - je tam uplne ina fyzika zbrani, pohybu postavy atd... Proste tam kde dam HS v 1.6 v Sourcovi nic netrafim. Neviem, mozno som uz moc zvyknuty na 1.6...
/ale ako to tak vidim budem sa musiet aj Sourca poriadne naucit/
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

to Vigor : vsimni si zasa ty tuto recenziu, ktora absolutne popiera tvoje slova
Podstatneho zlepseni se v CS Source dockal hlavnì pohybovy engine vcetnì zcela pøepracovaneho systemu støelby, coz dodava podstatnì lepsi hratelnost a odstranuje z ni neduhy, jimiz trpìla pùvodni hra.

Z øady zmìn, kterych je opravdu hodnì, zdùraznim jiz zminovany system støelby, ktery eliminoval døive caste „haluzovky“ v podobì tìzko pøedvidatelnych zasahù pøi davkove støelbì, zbloudle kulky, nahodne headshoty a dalsi neduhy kazici hru. Nyni vse probiha podstatnì vìrohodnìji, coz pøispiva k mnohem autentictìjsimu vnimani hry.

Pochvalim celkove chovani hry, ktera mi na novem enginu pøijde mnohem taktictìjsi nez døiv. Je tøeba poznat pocetni pøevaha a sejmout jednim manikem tøi protihrace neni jen tak. To same plati o headshotech, ktere ve vyskoku budu tìzko praktikovat.

Rozhodnì si dali autoøi dost prace s vyladìnim kódu v souvislosti s hratelnosti, coz beru jednoznacnì jako velke plus a hratelnosti to sakramentsky pomohlo.

to barco : Rad by som argumenty, nie to, ze je niekto zvyknuty na 1.6 a tym padom je stara verzia lepsia. To nie je argument ale len tie "tlachy" o ktorych som pisal.
btw, je v tom odkaze pisane aj o vylepsenych pohyboch atD
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2762
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

Barco napísal:Proste tam kde dam HS v 1.6 v Sourcovi nic netrafim.
tak toto ma dostalo ... :lol: Sak ale poloz si otazku preco nic netrafis. lebo 1,6 je starsia a nie je tak prepracovana a nie je to take jednoduce dat HS. Preto sa ti nedari v tej hre a nemozes sa do toho dotat.
Vigor napísal:...z toho vypliva ze source je pre tych co nevedeli dobre hrat 1.6
Ako toto si napisal taku kravinu, ze az to pekne nie je. 1,6 je proste stara hra, ale nehovorim, ze je zla, alebo sa na nu uz zabuda. Jej hratelnost je urcite vyssia ako CSS, ale preco? Preto ze bola skor a vela ludi si na nu zvyklo a radi ju hraju do teraz. Ja osobne som skusal 1,6 a hravam CSS radsej. Nejde o tu grafiku, ale ide o celkovu realnost hry, co sa o 1,6 povedat neda ani z daleka. Celkovo pohyby, strelba, granaty su uplne ine a CSS su viac prepracovane ako v 1,6 a blizia sa k realite rozhodne viac a ko 1,6 ... Podla mna je CS 1,6 len mitus, ktory este stale zije a patri mu vsetka cest, ale ideme dopredu a treba aj nove veci skusit a nie sa schovavat za stare .. Podla mojho nazoru je CSS urcite co sa tyka hratelnosti lepsi ... :wink:
Barco napísal:Source je nazaj v hratelnosti krok spat...
No a taketo vyjadrenia absolutne neberiem na vahu, lebo toto nema vobec ziadnu logiku ... Nevidel som tu ani jeden realny fakt, ze v com je 1,6 lepsi, iba ako napisal Biker "tlachaniny" ... :P
Používateľov profilový obrázok
agrashi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: Pi 22. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Príspevok od používateľa agrashi »

Jerry a Biker kde hravate CSS? ja hravam na gamepark.cz ..rad by som si zahral aj s vami ak sa da...CSS hram asi tak rok mozno.. teraz len tak po veceroch ked sa nudim..ale lama niesom.... tak napiste bud sem alebo mne SS ohladom info dke by sa dalo s vami zahrat alebo aspon na dajaky good CSS server..
Vigor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 236
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Vigor »

Bikermotyl napísal:to Vigor : vsimni si zasa ty tuto recenziu, ktora absolutne popiera tvoje slova
nj, tak tam zas pisali ze je tazsie dat headshot lebo prepracovil system strelby, mno v tom pripade jeden z tych clankov je asi blbost nie? a teraz ktory co? :D
Jerry napísal:Ako toto si napisal taku kravinu, ze az to pekne nie je. 1,6 je proste stara hra, ale nehovorim, ze je zla, alebo sa na nu uz zabuda. Jej hratelnost je urcite vyssia ako CSS, ale preco? Preto ze bola skor a vela ludi si na nu zvyklo a radi ju hraju do teraz. Ja osobne som skusal 1,6 a hravam CSS radsej. Nejde o tu grafiku, ale ide o celkovu realnost hry, co sa o 1,6 povedat neda ani z daleka. Celkovo pohyby, strelba, granaty su uplne ine a CSS su viac prepracovane ako v 1,6 a blizia sa k realite rozhodne viac a ko 1,6 ... Podla mna je CS 1,6 len mitus, ktory este stale zije a patri mu vsetka cest, ale ideme dopredu a treba aj nove veci skusit a nie sa schovavat za stare .. Podla mojho nazoru je CSS urcite co sa tyka hratelnosti lepsi ... Wink
ak si si vsimol, ja som tam dal link a vzhladom na tu recenziu som sa vyjadril tak netrep ze hovorim kraviny. A takisto ako povedal Barco ze Source je podla neho horsie, tak takisto si to povedal aj ty ze podla tvojho nazoru, takze tiez si to nicim nepodlozil ako on. Na druhu stranu je pravda ze zvyk ciastocne ovplyvni pohlad na hratelnost hry, mno v tom pripade by si fakt vela ludi nevedelo prevyknut na ,,lepsi,, Source.

Takisto ak by bol Source tak strasne dokonaly po hratelnej stranke ako hovorite, tak naco by sa vytvaral ProMod ktory sa ma vratit ku chovaniu zbrani z 1.6 ? asi to nieje nahoda.
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

No ak si porovnas oba clanky, musi ti byt jasne, ktory je "asi blbost".
Jeden je suhrnom fundovanych postrehov obsirne popisanych z uznavaneho serveru, druhy je len mini clankom. :)


Ale chcel som tu skor dake osobne postrehy, argumenty, tych co tvrdia, ze 1.6 je hratelnejsim. Ja totiz nevravim, ze je Source lepsim, teda okrem neporovnatelnej grafiky, len ma vedia vytocit neustale, nicim nepodlozene "keci" o lepsej hratelnosti starej 1.6
Osobne si myslim, ze hratelnost je tu skor na zvyku, staci hrat jedno, ci druhe tak mesiac vkuse a vzdy bude pozitivnejsie hodnotena prave ta mesiac hrana verzia. A keDze je starsia verzia ovela rozsirenejsia, vseobecny nazor je taky aky je.

Vacsina to berie, tak ako som uz popisoval... nieco v style: "To co mam ja, to co hram ja je best a hotovo." Jednoducho klapky na ociach. Tento nazor ma ale dost toci. Prave z toho dovodu apelujem na tych, co okolo seba siria zvesti o "lepsej" hratelnosti CS1.6, aby ich aj dako vecne podlozili. Pripominam vecne!

Návrat na "Hry a problémy s nimi"