kodek na video

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

kodek na video

Príspevok od používateľa jararak »

zdravicko, neviem kam, tu sa mi to vidi asi najvhodnejsie, poradte nejaky kodek na videa. doteraz som uzival all in one 6.0.3, no nejak mi zrazu prestal fungovat, neviem s nim prehrat ani videa ktore predtym isly
co dobreho pouzivate vy?

p.s. dufam ze to nieje warez, ak ano poprosim o rychle zmazanie
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

ffdshow
Me like Pentium
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa diablik »

CCCP
...Wigwam is like linux, no gate, no windows and apache inside...

I like Tux.
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2136
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Príspevok od používateľa zoom »

All in one kodeky su totalne o nicom. Jednoznacne ti staci XviD (ani nepotrebujes cely, staci iba cast na dekodovanie), k tomu AC3Filter na zvuk a pripadne x264 kodek (najlepsie zrejme CoreAVC, ale ten je plateny). A mas pekne poriadok, iba to najnutnejsie nainstalovane, ziadnych trilion kodekov, co nepotrebujes atd.

PS: ffdshit nemam rad.
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa diablik »

zoom napísal:All in one kodeky su totalne o nicom. Jednoznacne ti staci XviD (ani nepotrebujes cely, staci iba cast na dekodovanie), k tomu AC3Filter na zvuk a pripadne x264 kodek (najlepsie zrejme CoreAVC, ale ten je plateny). A mas pekne poriadok, iba to najnutnejsie nainstalovane, ziadnych trilion kodekov, co nepotrebujes atd.

PS: ffdshit nemam rad.
ffd nie je typ aio kodekov....funguje na sposob emulacie jednotlivych kodekov, cize v podstate bezkolizny stav, ale je fakt ze original FFDSHOW je prilis tlusty, preto odporucam CCCP, dokonca obsahuje aj zoo player (prijemny) alebo WMP classic vyskusajte
...Wigwam is like linux, no gate, no windows and apache inside...

I like Tux.
Používateľov profilový obrázok
izopd
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 191
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa izopd »

prikanam sa k CCCP.ten otvori snaD aj konzervu :wink:
a media player clasic pouzivam po instal kodeku najcastejsie...
ASUS A8N-SLI Premium,A64 X2 4400+ ,Thermaltake Big Typhon,Saphire radeon HD2900,,4GBYTE TwinX XMS Corsair 2-3-3-6 400Mhz,Creative X-Fi XtremeGamer FATAL1TY+Creative GigaWorks S750,Enermax Liberty 400W,2*WD3200YS SATA II,FDD,LG GSA-H20L,Logitech MX1000,CRT Philips Brilliance 107P5
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa newmi »

No mozno strelim blbost ale ja pouzivam K-lite codec pack a som spokojny, ide mi vsetko a ma v sebe aj wmp classic
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438

Návrat na "Programy a problémy s nimi"