Prestalo zobrazovat(LG GSA 2166 D (USB)

Všetko o pevných diskoch, solid-state diskoch, optických mechanikách, USB diskoch...
Používateľov profilový obrázok
Powell
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 65
Dátum registrácie: Št 15. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Levice

Prestalo zobrazovat(LG GSA 2166 D (USB)

Príspevok od používateľa Powell »

Mam Windows Xp64 bit a teda prilozeny ovladac nefunguje a Firmaware taktiez nefunguje na Xp64 ale inak mechanika bezala.
Po preinstalovani OS som si vsetko nahodil a mechanika fungovala spravne,napr.zvuk. ovladace som si cez nu nainstaloval.No a zrazu zapnem comp a mechanika z nicoho nic zmizla ako E:) v My computer.V biose mi detekuje ze tam je LG GSA 2166 D..... .First boot mam mechaniku,2 HDD a 3 Disabled.V Device Manageri,sice vidim svoju mechaniku ale je tam tiez aj zlty vykricnik,ked dam Hardware update tak mi po kratkom hladani zobrazi Cannot continue the Hardware Update Wizard.Mam tu mechaniku pomali uz rok a toto mi este nikdy nespravila,preinstalovat sa mi comp vazne nechce uz by to bolo po 3X za 3 dni.

Dakujem za pripadnu odpoved.
Používateľov profilový obrázok
Powell
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 65
Dátum registrácie: Št 15. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa Powell »

Preinstaloval som aj po 3X a hla znovu.Mechanika normal fungovala po instalaciach tychto programov:Nod32,Fraps,SpeedFan,Ati ovladac 7.5 xp64 bit,zvuk.ovladace,Winrar,Setpoint soft.na mysku a tusim ze aj Nforce4 ovladac na dosku.
Nie som isty ale po tychto programoch mi to mohlo zblbnut DivX,Codecpack all in 1,DirectXApril 2007,PerfectDisk 8.0.50 Proffesional.Je mozne aby nejaky soft.dokazal taketo nieco spravit?Lebo mechanika je 100% dobra kedze znovu my vsetko cez nu slo instalovat,nic som nedaval este defragmentovat ani prejst chkdsk.Zacina to byt pre mna uz pomali zahadou.Este som zabudol na to ze v Device Manageri ked dam na svoju mechaniku properties tak v kolonke Device status mam napisane:,,Windows cannot load the device driver for this hardware. The driver may be corrupted or missing. (Code 39)

Click Troubleshoot to start the troubleshooter for this device.''

Ten kto ma co i len nazor na tento problem tak nech napise.

Dakujem
Používateľov profilový obrázok
Powell
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 65
Dátum registrácie: Št 15. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa Powell »

OMG tak som to nakoniec vyriesil.Bol to DivX 6.6 for Windows.Netusil som ze Divx moze nieco taketo spravit,odpise v systeme mechaniku,aky iny prehravac mi odporucate a taktiez kodek.Taky najlepsi sa mi zda byt Codec all in 1 alebo K-lite mega codek -ten vyzera byt kapacitne najlepsie na tom.

Návrat na "Pevné disky, SSD, M.2, úložný priestor a mechaniky"