kompabilita krytov 6230 / 6230i

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
FijO
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 102
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Bystrica

kompabilita krytov 6230 / 6230i

Príspevok od používateľa FijO »

Cavte

Chcel by som sa tych skusenejsich opytat, ci niekto skusal na Nokiu 6230 dat kryt pre 6230i. Podobnost je tam velmi velka, len pri 6230i je to v tom hlavnom ovladacom tlacitle este jedno male na potvrdzovanie.

Len ze ci to niekto skusal ...


Dik za pomoc.
Gigabyte 890XA - UD3, Phenom II X4 945, 4gb ram Kingston hyperX black, Sapphire 5770 vapor-x, CM Hyper 212+, case CM 690 II + zvysok
Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Príspevok od používateľa SurrendeR »

tebe stacia tlacitka z 6230i a mas to vychytane ;) tie tam pasuju (mal som taku 6230 s 6230i tl. doma)
ak chces, pasuje aj zadny kryt (je tam napis 1,3Mpix) :lol:

ale imho pasuje komplet cely kryt
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour
Používateľov profilový obrázok
srebalat
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1494
Dátum registrácie: Št 10. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Štrba (33)

Príspevok od používateľa srebalat »

SurrendeR napísal:tebe stacia tlacitka z 6230i a mas to vychytane ;) tie tam pasuju (mal som taku 6230 s 6230i tl. doma)
ak chces, pasuje aj zadny kryt (je tam napis 1,3Mpix) :lol:

ale imho pasuje komplet cely kryt
nic viac netreba dodavat, je to presne tak ako to povedal surrender
Desktop: Intel AMD Ryzen 3 3100 GIGABYTE A520M K V2 XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 Patriot P300 512 GB 16GB DDR4 3600MHz FSP Fortron SFX PRO 450W jonsbo c6 white 24.5" MSI MAG 256F Logitech Z-4e Logitech MX Keys + Logitech PRO X SUPERLIGHT + SteelPad QCK mini
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2865
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

Ja len dodam presnejsie rozdiely 6230 a 6230i ... :wink:

6230i ma lepsie: foto (1,3 Mpx) lepsi displej (208 x 208 bodov), interna pamet (32MB) a ostatne su uz nepodstatne rozdiely. Vsetko ostatne pasuje z jedneho do druheho az na velkost predneho ramiku na displej v kryte. 6230i ma sklicko o kusok sirsie a vyssie kvoli lepsiemu displeju ... :)
Používateľov profilový obrázok
FijO
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 102
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Príspevok od používateľa FijO »

no ja som v UK zistil, ze moj mobil je bloknuty ...tak som si kupil od kamosa tuto nokiu 6230 ...no ten jeho kryt je olupany nehorazne ...tak som rozmyslal, ze ci si nedam na to ten ickovy kryt.

potrebujem vymenit hlavne kryt, nielen klavesnicu ...dufam, ze to nebude nejak kontrastovat s displejom ...

dik za pomoc
Gigabyte 890XA - UD3, Phenom II X4 945, 4gb ram Kingston hyperX black, Sapphire 5770 vapor-x, CM Hyper 212+, case CM 690 II + zvysok
Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Príspevok od používateľa SurrendeR »

v pohode bude vsetko pasovat, len display bude mensi ako ten ramik.. tot vsio
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour
Používateľov profilový obrázok
FijO
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 102
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Príspevok od používateľa FijO »

jo dikezz hosi ...vyskusal som pasuje ...


cavte
Gigabyte 890XA - UD3, Phenom II X4 945, 4gb ram Kingston hyperX black, Sapphire 5770 vapor-x, CM Hyper 212+, case CM 690 II + zvysok

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"