Projekt: RED'n'GREEN (worklog)

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

pekne.. napad je to dobry.. len este to trochu dotiahnut, tie hrany.. teba to este dodatocne zbrusit.. brusny papier si pripevni/prilep na stol a pekne to zosmirgluj, tak ako keby si to lapoval... potom tie hrany vyzeraju viac pritazlivo :)
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
iwo1222
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 236
Dátum registrácie: Št 02. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Kvacalova 12, 82108 Bratislava

Príspevok od používateľa iwo1222 »

thx @ all za postrehy

takze od poslednej chvile som nerobil nic..
ale za to sa mi podarilo zohnat zopar veci takpovediac "za babku".
jedna sa o MB qdi kudoz 7 v2.0, CPU amd duron (freq. este nevem.), neaku grafu (lowend cca32mb), neaku 5.1 zvukovku a to setko za neuveritelnych 100 SK

zajtra mi este dojdu neake 256MB ddr ram ... cize budu to celkom v poho vnutornosti (podla mna).

na ten sikmi panel pred zdrojom som dorobil vypinace a tlacidla, a to je asi tak setko.

no a este by ma velmi zaujimalo ze ci ta MB podporuje taktovanie a ake s nou mate skusenosti.
My Pc: MB: Asus pk5 se/epu ; CPU:Intel E5200 ; GPU:Gainward hd3850 ; HDD: hitachi 80GB p-ata ; RAM: DDR2 4gb ; psu corsair vx450w ; mechaniky: LG dvd-rw(p-ata), LG dvd-rw LS(s-ata) ; klavesnica: Chickony + a4tec X7G100 ; mys: accutake sky-o-mouse
Používateľov profilový obrázok
iwo1222
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 236
Dátum registrácie: Št 02. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Kvacalova 12, 82108 Bratislava

Príspevok od používateľa iwo1222 »

znovu zdravim...

kedze bolo zase volno tak som cosi pomakal na case.
tim ze mi predny vypadol z okna a cele sa to rozbilo, sa mi dost skomplikoval postup proi praci: bolo treba vsetko zlepit. este to musoim na niektorich miestach pretmelit (aby to vyzeralo ako predtim...)

zajtra vam prinesiem dalsiu seriu fotiek..

ivo;)
My Pc: MB: Asus pk5 se/epu ; CPU:Intel E5200 ; GPU:Gainward hd3850 ; HDD: hitachi 80GB p-ata ; RAM: DDR2 4gb ; psu corsair vx450w ; mechaniky: LG dvd-rw(p-ata), LG dvd-rw LS(s-ata) ; klavesnica: Chickony + a4tec X7G100 ; mys: accutake sky-o-mouse

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"