FOTO vasich repro zostav

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Broslowski napísal:Zbytocne by mi hrali vysky pod nohami , lebo sa siri viac priamociaro ako nizkofrekvencny zvuk...
A preco by mali hrat pod nohami? Ja mam podobne repro, aj keD trocha upravene na stole a hra mi cele pasmo. Urcite lepsie ako nejake sumitka na vysky a hento na basy...
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

takze na stole nepripada do uvahy neni miesto...a tie sumitka sa nezdaju ver mi.. :P
Používateľov profilový obrázok
Andrew
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: Po 05. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava-IV-Dubravka

Príspevok od používateľa Andrew »

Broslowski napísal:takze na stole nepripada do uvahy neni miesto...a tie sumitka sa nezdaju ver mi.. :P
[OT] vidim len jednu moznost a to ze nepotrebujes ani trochu kvalitny zvuk staci ti hluk a tlak lebo inak si neviem vysvetlit to ze mas relativne slusne repro a mas ich pod stolom a pouzivas hentie sumitka... a ked uz na stole nieje miesto tak radsej dobre repro na zemi niekde v nie zrovna najvhodnejsej polohe jak hento :lol: [/OT]
Think Pad T430 i5 3320M 8Gb RAM + Mini Dock
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ver mi keby bolo miesto nedbam :( ale neni a ani dlho nebude navyse mam teraz 8 mesacneho brata takze nahlas pocuvat nemozem, na take bezne pocuvanie staci....
Kua ako ste sa do mna pustili :lol:
Používateľov profilový obrázok
tomisimi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 117
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa tomisimi »

Obrázok
toto mam ja a miesto zadnych reprakov mam 2 repraky z veze hra to v pohode aj to duni v pohode
Používateľov profilový obrázok
BoBo_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: Po 21. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: u nás doma v prievidzi

Príspevok od používateľa BoBo_ »

ty wole scool:
toto je neskutocne co staci luDom ku stastiu a presadeniu nazoru ze to hra BRUTaLNE...
Broslowski najprv si nieco ujasni.... subwoofer tam nieje na to aby zastal cele bassove pasmo,ale aby ho len podporil, mal by hrat tak od 20-60 (70) Hz... repraky aspon od 50 hore, co urcite nieje tvoj pripad. Ta vyhybka bude delit typujem okolo 2K takze... humus vo vyslednom zvuku :( je to smutne ale je to tak
no a reproduktory su vsetky nizkofrekvencne.... ty si uz snaD videl vysokofrekvencny reproduktor ? (nevravim ze nemoze existovat i keD som o nom este nepocul ale som zvedavy kto by ho pocul :lol: )
a to co pises o tom zosiku ze ma vzadu napisane 130w .... vydel to styrmi a vyde ti sinusovy vykon / kanal :wink: .... a tie repro od panendshotnicu ... na prvy pohlad je to nic moc, makky penovy zaves, reprak bude mat QTS az okolo 1 a ladeny bude okolo 60-70Hz s hrbom na 80-tich... preto sa ti zda ze hra tak "super" no to v skutocnosti len duni :(
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Takze nabuducu lanku ich donesiem a ak pojdes posudis... ok? Kym si nepoccul nemozes posudit aj ked teoria je teoria aprax je prax... sak uvidis :lol:
Používateľov profilový obrázok
KocuR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1085
Dátum registrácie: Ne 16. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa KocuR »

Broslowski ja som take repraky uz pocul a Bobo tiez urcite pocul kopec podobnych vytvorov... Hra to slabo rovnako ako vsetky repraky dodavane k mini hi-fi systemom.
Spoiler: ukázať
i7 4770k+HE-02/Z87 Plus/4x4GB DDR3/RX5700XT Strix/250GB EVO840/1TB QVO/Define R4+4xA14/P-660/Essence STX/U2718Q/K70Mk.2 LP/G500s
Onkyo A9010/custom JPA100SE amp, custom speakers (SPH165KEP+DT350NF), AR5BT
Onkyo TX-RZ740, custom speakers (Dayton ND105/ND91+Peerless NE25VTS-04/Dayton ND25FA), custom sub (Dayton UM10 + Monacor SAM500D)
Synology DS418 + 4x4TB Red, Mikrotik hAP AC, 1Gb Antik
Používateľov profilový obrázok
Blade6591
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 327
Dátum registrácie: Po 20. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Malacky

Príspevok od používateľa Blade6591 »

Toto je moje repro,som spokojny...

http://ukazto.com/img/DSC00209-jqu1.jpg


:)



2 _skrat_ only: http://ukazto.com/img/DSC00218-4z51.jpg

este chybaju 2x te TVM ma ich kamrat pozicane,podla potreby prepinam :wink:
Naposledy upravil/-a Blade6591 v Ne 19. Aug, 2007, 18:11, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

kde su tie repraky?
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
Používateľov profilový obrázok
gargamel23
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Ut 29. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: spisska nova ves

Príspevok od používateľa gargamel23 »

mno toto su moje take fajnucke repro Z-5400 [img=http://www.ukazto.com/img_small/342425.jpg]
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2145
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Príspevok od používateľa zoom »

Pred casom som aj ja zistoval, co nakupit. Dnes uz mam z casti pokupene veci, i ked nie v konecnom stave, tak sa aspon pochvalim. Fotky zatial bohuzial nemam, lebo mam pokazeny fotak a ked som to skusal odfotit mobilom, vysledok bol viac nez odstrasujuci.

Ako reproduktory mam 5× Ascend Acoustics CBM-170 SE. Neviem ci su nejake uzasne (na stranke su aj nejake parametre a merania), ale v diskusiach ich celkom dost chvalili a aj cenovo vysli dobre, aj po zapocitani dovozneho cla a DPH (dovoz z USA). Pristup firmy vyborny, nemali platbu PayPalom, tak som si pisal par e-mailov s riaditelom a zaplatil som mu priamo na jeho sukromny PayPal ucet.

Ako subwoofer som zvolil Xavian Basso, ktory mi bol odporucany nad vselijake masovky (Magnat, Canton, ...) a taktiez aj nad low-end seriu napr. od Velodyne. Musim povedat, ze som s nim naozaj spokojny, hra paradne a dokaze kvalitne basy zahrat aj potichu, co je v panelaku celkom ziaduce.

Ako receiver pouzivam Denon AVR-1907.

Cele to krmim z PC, zatial zvukovkou Creative X-Fi, avsak chcel by som prejst na nieco lepsie, kedze vsade citam, ze normalna "hudobna" zvukovka oproti Creative JE podstatny rozdiel, ktory je pocutelny a nie je to len nejaka psychoakustika. Preto som si po dlhsom citani vyhliadol Onkyo SE-200. Uvidime, ci to aj pre mna, bezneho posluchaca, bude pocutelny rozdiel.

Az sa niekedy uracim poslat fotak do servisu a az to cele rozostavim a kupim aj stojany na reproduktory, tak to pofotim, a potom sem dam fotky.
Používateľov profilový obrázok
KocuR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1085
Dátum registrácie: Ne 16. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa KocuR »

zoom tak to teda vau, pekna aparatura, ta X-Fi ti to degraduje, no namiesto tej zvukovky by si asi mohol kupit nieco 6-kanalove keDze mas 5.1 reproduktory a receiver
Spoiler: ukázať
i7 4770k+HE-02/Z87 Plus/4x4GB DDR3/RX5700XT Strix/250GB EVO840/1TB QVO/Define R4+4xA14/P-660/Essence STX/U2718Q/K70Mk.2 LP/G500s
Onkyo A9010/custom JPA100SE amp, custom speakers (SPH165KEP+DT350NF), AR5BT
Onkyo TX-RZ740, custom speakers (Dayton ND105/ND91+Peerless NE25VTS-04/Dayton ND25FA), custom sub (Dayton UM10 + Monacor SAM500D)
Synology DS418 + 4x4TB Red, Mikrotik hAP AC, 1Gb Antik
Používateľov profilový obrázok
allshe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 538
Dátum registrácie: St 23. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice 4EVA

Príspevok od používateľa allshe »

tak moja zostavicka.
Front repro: Magnat Monitor 1000
Rear repro: z 10 rocnej aiwa veze (drevene hraju velmi slusne neviem ten zvuk opisat nesom expert to by ste museli pocut. nechvalim ich urcite nie su skvele ale ako zadne repro uplne bohato a este aj navyse postacuju
center: docasne taktiez aiwa v plastovej bednicke :D na tie hlasy pri filmoch atd taktiez postacuje (je to docasne riesenie kym nebudu prachy a poskladam novy)

Receiver: Yamaha RX-V459

samozrejme prepojene s PC pomocou Optical SPDIF na on-board zvukovu Realtek HD audio ACL 882 (ako SPDIF riesenie dost slusne hra)

FOTO:

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

:) nic extra zostava ale na kino v izbe 2,85 * 4,20 uplne bohato staci. a taktiez na stereo posluch kvalitnej hudby (Flac a podobne) pripadne DTS alebo AC3 hudby.

zvukovka + center sa budu menit a Sub sa dokupi (ale je tu stary znamy problem. financie :)

btw. TomKocur .... ak to ma riesene cez SPDIF tak je jedno aka je zvukovka ci 2ch ci 6ch. SPDIF prirovnam napriklad k USB: co do neho posles to z neho vyleze. cez spdif idu data. a ked raz tam posles DTS zvuk tak do receivra dolezie DTS zvuk v takom formate ako si ho tam poslal. bezohladu na to ze zvukovka je 2 kanalova alebo podobne. je to proste datovy prenos. Takto to je (aspon myslim)
NB Acer Aspire 3810T
Používateľov profilový obrázok
KocuR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1085
Dátum registrácie: Ne 16. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa KocuR »

allshe napísal:btw. TomKocur .... ak to ma riesene cez SPDIF tak je jedno aka je zvukovka ci 2ch ci 6ch. SPDIF prirovnam napriklad k USB: co do neho posles to z neho vyleze. cez spdif idu data. a ked raz tam posles DTS zvuk tak do receivra dolezie DTS zvuk v takom formate ako si ho tam poslal. bezohladu na to ze zvukovka je 2 kanalova alebo podobne. je to proste datovy prenos. Takto to je (aspon myslim)
Ja poznam vyhody digitalneho prepojenia zvukovky a receivera :-) (teoreticky)
Spoiler: ukázať
i7 4770k+HE-02/Z87 Plus/4x4GB DDR3/RX5700XT Strix/250GB EVO840/1TB QVO/Define R4+4xA14/P-660/Essence STX/U2718Q/K70Mk.2 LP/G500s
Onkyo A9010/custom JPA100SE amp, custom speakers (SPH165KEP+DT350NF), AR5BT
Onkyo TX-RZ740, custom speakers (Dayton ND105/ND91+Peerless NE25VTS-04/Dayton ND25FA), custom sub (Dayton UM10 + Monacor SAM500D)
Synology DS418 + 4x4TB Red, Mikrotik hAP AC, 1Gb Antik

Návrat na "Zvuk a PC"