Najstrasidelnejsia HRA

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Mtex
VIP
VIP
Príspevky: 1027
Dátum registrácie: St 14. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Trojanovice-CZ/Senica-SVK

Príspevok od používateľa Mtex »

Ono k tieto hry treba hrat sam po tme...najlepsie s kvalitnym ozvucenim:D ...potom ich atmosfera dost straca
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3923
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Memnon »

Mtex napísal:Ono k tieto hry treba hrat sam po tme...najlepsie s kvalitnym ozvucenim:D ...potom ich atmosfera dost straca
celkom by bodlo ak si pracitas cley topic bo to tu uz bolo niekoolkokrat spominane
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
Infear
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Po 02. Apr, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa Infear »

S.T.A.L.K.E.R., F.E.A.R. a aj datadisk, DOOM, HL2 - Rawenholm, COLD FEAR,...a.t.D. su pekne hry! :wink: No dobra hororovka nieje len Bezhlave vrazdenie netvorov (HL2) a kucanie niekde v tme so 4 nabojmi do brokovnice a cakanie na pomaly sa bliziaceho zombie mechanika z hasakom v ruke (DOOM 3) :roll: ...Rad si to zahram take hry su moje srdcovky...no zeby boli az nejako extra strasneee....Skuste si niekto zahrat Clive Barkers Undying , nainstalovat si preklad a hrat to pozorne a sledovat cely pribeh...Temny Pribeh je to co chyba niektorym z novych hier...CLIVE BARKER´S UNDIYING :8O: je hra ktora nema paru. Hoci patri uz trochu do starsieho zeleza (2001), stale ma co ukazat novym hram a aj hracom...Skuste to, neolutujete...Je to KULT!!! 8)
Používateľov profilový obrázok
Frenki
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ne 19. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Humenné

Príspevok od používateľa Frenki »

Clive Barkers Unding. Je to uz stara hra , ale dost strasidelna
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

mno STALKER vyzera zatial celkom dobre aj tohoto pohladu ...
som zvedavy ako to bude pokracovat
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
technoboy
Príspevky: 315
Dátum registrácie: Ne 21. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa technoboy »

no tie lokacie v STALKER-ovi v podzemi su fakt brutus... niekedy sa idem posrat a to mam 23... :lol: :lol:

ADMIN UPRAVIL POCET SMILEOV ... nabuduce naozaj menej.
CPU: Core 2 Duo E8400 @ 3,6Ghz CPU-FAN: Thermalright 120 Ultra eXtreme + Noctua S12 MB: ASUS P5B Deluxe GPU: MSI GeForce 8800GTS 512MB OC verzia RAM: 2x 2GB DDR2 A-DATA Vitesta 800Mhz CL4 HDD: Samsung F1 320GB 16MB Cache @ SILENTMAXX , 2x Samsung F1 500GB 16MB Cache @ SILENTMAXX , 1x Samsung F1 640GB 16MB Cache (external) SOUND: Creative SB Audigy 2 ZS TV: Pinnacle PCTV Stereo DVD-RW: Samsung S203N SATA, Samsung S203B SATA, Samsung S184M (external) ZDROJ: Enermax Liberty 620W (Cable-Managemant) CASE: ANTEC Nine Hundred CASE-FAN: 2x NOCTUA 12cm (600rpm)LCD: Samsung 193P
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Príspevok od používateľa eSPer »

..no jednoznacne AvP.... keD hrat, tak jedine v noci a na sluchatka a za marinaka...
..jedenkrat som asik okolo pol jednej v noci sa plazil k rohu chodby, sem-tam zaprastala nejaka ta vystuha vlavo, hore...
.. kvap-kvap-clup! voda... zacina sa aktivovat skener a s hrozou pozeram ako sa pokryva bodmi...
ha! nejaky tien sa mihol vpravo hore! otacam sa...
A v tej chvili mi moja mila polovicka polozila zozadu na rameno ruku a ja som skoro skolaboval... :D
Odvtedy je u mna No.1 v strasidelnosti a uz som ju ani nedohral... :D
Používateľov profilový obrázok
izopd
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 191
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa izopd »

Fatal Frame2 na PS2.ak ste to niekto hrali v noci na sluchatkach tak viete o com hovorim...raz som aj zahodil joypad keD ma seklo,keD take male dievcatko vybehlo zo steny a zacalo so mnou lomcovat.asi moj prvy infarkt v tomto zivote.
ASUS A8N-SLI Premium,A64 X2 4400+ ,Thermaltake Big Typhon,Saphire radeon HD2900,,4GBYTE TwinX XMS Corsair 2-3-3-6 400Mhz,Creative X-Fi XtremeGamer FATAL1TY+Creative GigaWorks S750,Enermax Liberty 400W,2*WD3200YS SATA II,FDD,LG GSA-H20L,Logitech MX1000,CRT Philips Brilliance 107P5
Používateľov profilový obrázok
r1z1ko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: St 06. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa r1z1ko »

Na PC to bude asi FEAR... Pri niektorych miestach som sa isiel fakt ako posr*ty. a nezabudnem na AvP 2, :lol: to som ani nedohral za marinaka... no nevime preco ale stalker sice som to hral asi 3-4h nepripadal taky strasidelny.
A co sa tyka konzoloviek tak to asi bude resident evil 2, neviem preco ostatne hry mi az tak strasne nepripadali...mozno to je tym ze som tu hru strasne zral a prezival... 8) ale to uz bolo davno
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

FEAR v noci ma nehoraznu atmosferu...
Skor na vylakanie je Doom, tiez v noci je to fajn... tam ma skor islo slahnut, ked ma zozadu zacal obchytkavat zombik... sluchatka na usiach, som sa neuvedomoval s nimi moc a o 1 v noci nadavky nahlas na zombikov, ake su to tety poulicne

A na PSX Parasite Eve 2 a Resident Evil... miestami skor zaujimave atmosferou ako strasidelne... ale vtiahlo ma to do hry :)
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

MGW napísal:..no jednoznacne AvP.... keD hrat, tak jedine v noci a na sluchatka a za marinaka...
..jedenkrat som asik okolo pol jednej v noci sa plazil k rohu chodby, sem-tam zaprastala nejaka ta vystuha vlavo, hore...
.. kvap-kvap-clup! voda... zacina sa aktivovat skener a s hrozou pozeram ako sa pokryva bodmi...
ha! nejaky tien sa mihol vpravo hore! otacam sa...
A v tej chvili mi moja mila polovicka polozila zozadu na rameno ruku a ja som skoro skolaboval... :D
Odvtedy je u mna No.1 v strasidelnosti a uz som ju ani nedohral... :D
PLNY SUHLAS, uz sa tesim ked rozhybem W98 s 3DFxkom a zahram - na XP s 6600GT to neslo.

trochu odpudzujuca bola ale ta obtiaznost, prakticky to len zachrastilo a uz si mal aliena na sebe(na slabsej masine to znamenalo par sekov a smrt :D )
JeffoneoN
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 320
Dátum registrácie: Ne 21. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

re

Príspevok od používateľa JeffoneoN »

No ja som asi tak pre 2,7 rokom dostal svoj prvz PC (z podpisu len 6600GTa 2*256DDR2) a prva hra bola DOOM3 a Chronicles Of riddick :) PC som poskladal piatok vecer a od 21tej do 4tej som hral D3 som sa skoro posral (sluchadla samozrejme) potom az FEAR ale to bola pecka... hral som to pred pol rokom po vianociach (tma uz od 16tej :D ; hral som vecsinou ekd som bol sam doma a od 20 tej do 2 rana so sluchadlami v kuse obcas starsidelne WC) som to hral mozno 4 dni a este 2 tyzdne sa mi snivali o tom dievcati nocne mory alebo aj ked som siel na zachod som sa bal :D aj ked som siel vecer sam spat to bolo strasne... vcera som prave nainstaloval condemned takze sa tesim :)
PC1: MSI P67A-G45| Core i7 2700K ~ Noctua NH-U14S| 24GB DDR3 1600MHz Kingston XMP| MSI GTX 1060 6GB| Samsung 840PRO 256GB| Plextor M3 256GB| Samsung F1 750GB| Be Quiet! L7-530| Dell U2410| Panasonic TX-L37S20
homemade plexi case 4x Magma + NF-P12 @ 4.5V
PC2: Intel Q67| Core i5 2500| 8GB DDR3 1333MHz Zeppelin| WD Blue 500GB| Seasonic S12II SS-430GB| Samsung 19" WXGA+
Split
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: Pi 28. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Komárno

Príspevok od používateľa Split »

prve stradidelne co som hral bol resident evil 2 na psx a to bolo asi v 12tich a to som sa bal...som to ani nehral len videl...exorcistu som videl iba polhodinu mi stacilo...hral som potom condemned:criminal origins a tam som sa najviac bal v metre najma ked som isiel na vozni a isiel som okoli ludi a skocil na mna z nastupista taky typek ma uplne drblo..fear az taky strasidelny po condemned nebol...ale taka naj scena v condemned bolo ked do haly padlo cez sklenenu strechu plno mrtvych havranov..a inak ako to skonci?Chyti toho vraha?
CPU:Sempron 2600+ 64bit Palermo, RAM:512 MB
Kingston, GPU:ASUS Radeon X550 256 MB RAM, MB: MSI K8N Neo3-F, DVD RW:LG GSA 4167-B, HDD:Hitachi 80GB,Maxtor 10GB Case:Mercury KM87 350W
Split
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: Pi 28. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Komárno

Príspevok od používateľa Split »

odvtedy pozeram iba vojnove a hram iba sportove a simulatory
CPU:Sempron 2600+ 64bit Palermo, RAM:512 MB
Kingston, GPU:ASUS Radeon X550 256 MB RAM, MB: MSI K8N Neo3-F, DVD RW:LG GSA 4167-B, HDD:Hitachi 80GB,Maxtor 10GB Case:Mercury KM87 350W
Používateľov profilový obrázok
koco11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 483
Dátum registrácie: Št 31. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Blava,Sala

Príspevok od používateľa koco11 »

stalker..... pol 3 rano podzemna chodba v laboratoriu x16 poslednych 10 nabojov v kalachovi a 20 v pistolke .....zivot na 14 percent ziadna lekarnicka....leziem si tak po tmavej chodbicke svietim si baterkou ...otocim sa a z druhej strany ktoru som uz prezrel na mna vyskocii bloodsucker a bol som mrtvy....poviem vam.....nebolo mi secko jedno v tom momente :P
HP Probook 6540b + HTC HD2 Android 2.3.1

Návrat na "Hry a problémy s nimi"