problem s HDD/chyba pri instalacii win

Všetko o pevných diskoch, solid-state diskoch, optických mechanikách, USB diskoch...
Používateľov profilový obrázok
branni
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Pi 03. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Kosice

problem s HDD/chyba pri instalacii win

Príspevok od používateľa branni »

mam zostavu: A3200+,R1950gt,doska ASUS AN-E nf4ultra a sata disk Seagate barracuda 7200.10 400GB. bios vpohode detekuje 400gb disk. spustim instalaciu win sp2, vsetko potvrdim, nakopiruju sa instalacne subory a pocitac sa resetne. teraz po resete by sa mal win instalovat, ale mi len napise Eror Loading operating system.....neviem co s tym. ked som pripojil disk baracuda 7200.10 ale s kapacitou 250gb, tak to islo. disk fungoval na doske msi K8N.......momentalne mam win na 40gb disku a 400vku pouzivam ako zalozny. poradte ako na nu hodit win, uz som v koncoch. dakujem
Používateľov profilový obrázok
BurnerTom
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 385
Dátum registrácie: Pi 18. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa BurnerTom »

Caf.
Nie som si isty z tvojho postu, ci si tetoval ten disk na inej masine resp. ci na inej masine to ide - instalacii Win. Mal som raz doma jeden Hitachi disk co robil presne to iste - nevedel bootovat tak som ho vyreklamoval, dali mi novy a tan slapal v pohode. Skus si ocekovat disk v SeaTools ze co to povie popr. skus naformatovat disk na FAT32, nabootuj Win98 bootovaciu disketu, pouzi DOSovsky prikaz sys a uvidis, ci ti nabootuje ten disk aspon do command promtu. A este taka otazocka - zmenil si si BIOSe Boot Sequence?
Používateľov profilový obrázok
branni
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Pi 03. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa branni »

disk som skusal na svojom kompe a nabootoval a tak isto som skusal aj svoj disk na dannom kompe. akokeby len doska A8N nexela slapat s tou 400gogovkou....zajtra idem za technikom do zera, dufam ze zistim viac

Návrat na "Pevné disky, SSD, M.2, úložný priestor a mechaniky"