Fungovalo by to ??

Všetko o chladení procesorov, grafických kariet, pasí­vne chladenie, ventilátory...
Používateľov profilový obrázok
cicolably
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 330
Dátum registrácie: Ne 10. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: ke

Príspevok od používateľa cicolably »

no maju aj silikonove napr gabo v www.tichepc.sk ale meter je za 220Sk,ja mam PVC a na starom chladeni boli asi 2,5 roka a vydrzali
a mam ich zaistene gumickami co su do vodovodnych baterii a drzii to v pohode.
:D
Asus Barebone T3 - AMD Phenom II X4 965 - ATI 4670 - 60GB SSD + 640GB - Razer Copperhead . MacBook White C2D 1,83 GHz - 80GB SSD intel - 2TB NAS . Magic Mouse . iPhone 5 16gb Black , Neonode N2 . Lumia 710
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

r1z1ko napísal:4 skrat: tiez ma to napadlo ale myslim ze PVC hadice stvrdnu skor keD su v suchu...ale aj keby som ich musel vymenit raz za rok bolo by to v pohode... :)
no ja mam skorej taku skusenost ze ked mam hadicu pvc celu namocenu vo vode lebo mam ponorne cerpadlo.. hadica sa zakalila, teraz nieje priesvitna ale ma taku mliecnu farbu, a samozrejme aj stvrdla :) ale inak hadice v pohode, ak sa voda zahreje na tych 30-40 ° tak su tie hadice meksie a ohybnejsie..
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
r1z1ko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: St 06. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa r1z1ko »

a neviete kde sa da kupit tak 0,5m2 prexiskla ???
v tomto drede je nieco ale nic som sa odtial nedozvedel

Kód: Vybrať všetko

http://www.pretaktovanie.sk/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4085&postdays=0&postorder=asc&start=30
Ale keD skocim do baumaxu pre tie hadice tak sa popzeram aj po nejakom kusku plexiskla...

//edit: uz som nasiel nieco rozmne
maco535 napísal:Vidim ze si z dubravky v dubravke nikde ale na roznavskej je baumax za 149sk maju 50x50 2mm.ja ho mam na bocnici a je to supeeeeer.A 5mm tam tusim nemali len 4mm za 279sk.a narezat si to narez sam ne sak zober rovnu dosku alebo niaku listu nakresli ciaru kde ces rezat priloz zasa listu alebo tu dosku zober ostri nozik a ides len si to narez tak ze po tom par krat prejdes tim nozom a potom to daj na stvol a zlom Wink Ja som to tak robil tiez.
a s akym ake je asi najlepsie lepidlo na plexi ?? ci staci obycajne na plast ?? pretoze z toho budem robit expanznu nadobu tak to musi byt aj vodotesne...

Návrat na "Chladiče a všetky druhy chladenia"