program na nastavenie kmitoctu

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

program na nastavenie kmitoctu

Príspevok od používateľa alle »

CAWTE chcel by som len s jedou vecou pomoct,kedze som teraz momentalne na integrovanej grafike tak je jasne ze toho vela nezahram ale chcel by som si zahrat aspon CS 1,6 ten samozrejme mi samozrejme ide len nemozem zniest tych 60Hz to clovek nieco hodinu hraje a ma oci z lebky von tak sa chcem spitat ze ci neje nejaky program aby mi udrzal frekvenciu taku aku mam vo win. (1024*768 85Hz)Skusal som nieco najst cez UJA google aj som nieco nasiel lenze to bolo vsetok len nejaky pridavny software ku grafickym kartam cize blbost skusal som aj cez software na integrovanej grafike tiez bez vysledku.Takze sa este raz pitam ze ci nahodou nieje nejaky program ktory by udrzal kmitocet taky aky je vo win.. ked idem hrat nieco ako CS.
Za prispevky dik
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8697
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: program na nastavenie kmitoctu

Príspevok od používateľa shiro »

Na nvidia ovladace sa to da tusim cez nvhard page, alebo coolbit, co ti prida potrebne nastavenia priamo do nastaveni ovladaca. Pri ati neviem jak to je. Inak musis pouzit len nejaky externy soft, napr. powerstrip.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Príspevok od používateľa alle »

no hej lenze lenze to je integrovana nejaka viachrome a ked dam nejaky ovladac napr od nvidia tak pise ze nemam netframework
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8697
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa shiro »

Jezisi kriste ty na VIA grafiku davas nvidia ovladace? :8O:
Vies vobec co robis? Radsej to nechaj tak, kym daco nedomrvis uplne...
Nenapisal si totiz, co mas za grafiku tak som ti hodil postup na tie najrozsirenejsie.

Ovladace si tam nahaj svoje, a NET framework vyzaduju ovladace ATi, nie nvidia.

Skus potom pouzit ten powerstrip.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Príspevok od používateľa alle »

ok skusim ten power strip a co sa tyka toho netframework u ati no neviem instaloval som si nejaky program ktory som vygooglil a bolo to daco s nvidia a ked som spustil mi pisalo ze nemam netframework ale to uz nebudeme riesit vyskusam ten powerstrip :wink:
Používateľov profilový obrázok
Patko19
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 959
Dátum registrácie: Pi 22. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: prievidza

Príspevok od používateľa Patko19 »

nainstaluj program na pretaktovanie grafiky
sa mi zda ze riva tuner. tam je taka moznost ze vytvorit si ovladac na monitor.
tam si nastavis hodnoty ake chces mat pri akom rozliseni.
vytvoris ovladac a nainstalujes ovladac.
a hry ti budu vzdy bezat na najvyssom kmitocte :D
vsetko mi je jedno
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Príspevok od používateľa alle »

ok skusim rivatuner poznam mam ho nainstalovany v pc

Návrat na "Programy a problémy s nimi"