Asus P5B a problemy s mysou (mysami)

Všetko o základných doskách, ich problémoch, možnostiach...
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 868
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Asus P5B a problemy s mysou (mysami)

Príspevok od používateľa Muhyng »

Takze mam nasledovny problem

Vie niekto, co je na tejto doske zodpovedne za chod mysky? Mal som staru Logitech (cez PS2), ta priserne skakala, sam sa hybal kurzor... Teraz mam mys z podpisu (cez USB), ta slape v pohode, ale skusam rozbehat MojoPac (thread) a tam ta myska nenormalne blbne. Asi tak kazde 3s sa presunie do laveho horneho rohu a potom zase do praveho. Skusal som odinstalovat MojoPac, USB disk, mysku, dal som novy BIOS...

Este jeden symptom: nedokaze sa poriadne spustit setric, pretoze myska akoby stale vysiela nejaky signal. Aj ked ju dam na chrbat a nema co hybat kurzorom, ked aj setric nabehne, sam sa vypne... Tiez napr. pri prehravani videa mi kurzor neustale blika (v BSPlayeri sa to este znesie, ale Windows media pr fullscreene :puke: )

PS skusil som to postnut aj do zvlastneho threadu o P5B ale "no response"

PPS Myska z podpisu na inom PC funguje dobre a ani pri prehravani neblika
Používateľov profilový obrázok
yoram
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 82
Dátum registrácie: So 01. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa yoram »

pozri v spravcovi zariadeni,ci nejaska ina karta neobsadzuje irq 12,ktore musi zostat rezervovane pre mys,najvacsi problem sposobuje obvykle sietovka,modem a zvukovky creative,ktore obsadzuju 2 irq a velmi radi robia konflikty
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 868
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Príspevok od používateľa Muhyng »

Pozrel som asi vsetky irq ktore som nasiel (moc sa v tom nevyznam, ale nie kazde zariadenie to tam v zalozke "prostriedky" ma uvedene a zianu 12ku som nenasiel (vlastne ani pri mysi som tu 12ku nenasiel :? ) Nejake ine rady? Alebo kde sa daju tie IRQ najst pekne pohromade...

Návrat na "Základné dosky"