Kontrast a sytost farieb na LCD - znova problem

Všetko o monitoroch CRT, LCD paneloch...
Používateľov profilový obrázok
Lubco
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Pi 07. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad / Kosice

Kontrast a sytost farieb na LCD - znova problem

Príspevok od používateľa Lubco »

Po preinstalovani ovladacov grafickej karty (Nvidia GeForce2 Go) farby na displeji notebooku "zbledli". Oproti predoslemu stavu, kde farby doslova ziarili, su teraz blede, so slabym kontrastom. V nastaveniach som neobjavil ziadne riesenie, ktore by viedlo k navrateniu sytych farieb. Vedel by mi niekto poradit? Vopred Dakujem. :roll:
Používateľov profilový obrázok
KikoKK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: St 18. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Rosenheim (DE) / Nitra (SK)

Príspevok od používateľa KikoKK »

... opat som ta odchytil
... skus sa pozriet v pokrocilych nastaveniach
... neviem presne od ktorej verzie, ale mala by sa dat nastavit GAMA korekcia
NOVY KOMP DOMA BEZI AKO HODINKY - thx lok2 || CPU: C2Q Q8600 @ 3.2GHz|| ZALMAN VODNE CHLADENIE || MB: Gigabyte X38-DS4 || CASE: Chieftec CA-01B-B-SL-OP Mesh Big Black/Silver || PSU: Chill Inovation 510A || RAM: 4 x 2GB Kingston DDR2 1066MHz HyperX || GPU: Sapphire HD6850 1GB || zatial integrovany zvuk || Harman/Kardon CineQ || HDD: 320GB Hitachi @ SilentMax || DVD+/-RW Samsung SH-S203P || LCD: Samsung SyncMaster 225BW || KEY + MOUSE Logitech MX5000 BlueTooth Desktop || Joystick: Logitech Extreme 3d PRO || vrrm-vrrrm-volantos Logitech RacingWheel G25 || Spytaj sa ma kde kupujem moj HW ||
Používateľov profilový obrázok
Lubco
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Pi 07. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad / Kosice

monitor

Príspevok od používateľa Lubco »

no, veru...mne sa stale podari nieco pobabrat...
skusal som to, gamma nastavenia sa sice daju, skusal som aj program Adobe Gamma, ale problem to nijako neriesi, lebo kontrast ostava rovnaky, cize blede (alebo skor neutralne) farby ostavaju a nastavenie kontrastu neviem najst na notebooku vobec.

Návrat na "Monitory a zobrazovacie zariadenia"