nVidia ForceWare 163.71 Windows XP/Vista (32/64bit)

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

nVidia ForceWare 163.71 Windows XP/Vista (32/64bit)

Príspevok od používateľa crux2005 »

Windows XP 32bit
Windows XP 64bit
Windows Vista 32bit
Windows Vista 64bit
• Beta driver for GeForce FX, 6, 7, and 8 series GPUs.
• Improved compatibility and performance for NVIDIA SLI™ technology on Microsoft® DirectX® 9.0c and OpenGL® 2.1 applications.
• Improved compatibility for The Way It’s Meant To Be Played™ game titles: BioShock, Crysis, Enemy Territory: Quake Wars, Hellgate: London, PT Boats: Knights of the Sea, and World in Conflict.
• Added NVIDIA SLI profile for Team Fortress 2.
• Added PureVideo™ HD decode acceleration for GeForce 8600, 8500 and 8400 series GPUs.
• Numerous game and application compatibility fixes. Please read the release notes for more information on product support, features, driver fixes and known compatibility issues.
Release Notes
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
noben
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 101
Dátum registrácie: Po 14. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Podbrezová

Príspevok od používateľa noben »

neviem kde to hodit tak to skusim sem :

Mam Vistu 64 a kartu 8800gtx a problem nastal po nainstalovani novsich ovladacov, pricom je jedno ci 163.44 alebo vyssich, robi mi to pri vsetkych... Problem sa mi prejavil az po niekolkych dnoch, inak vsetko fungovalo.

Problem : System zacne v intervaloch 5-10 sekund pravidelne mrznut, preblikava cierna obrazovka a hlasi "Display driver nvlddmkm stopped responding, but has succesfully recovered", co sa opakuje a nezriedka konci bsod. Toto mi robi na ploche, ked zapnem 3D aplikaciu, nebodaj hru, tak koniec

Na fóre nVidie som zazrel, ze to nerobi len na 8800 ale na vsetkych G80, spolu s konstatovanim, ze tento problem nVidia ignoruje

Stretol sa stym uz niekto? co robit, kua uz som aj Vistu reinstaloval (dokonca to sposobilo, ze som nemal Vistu legalnu :8O: ) a ani ovladace z CD nepomohli...[/b]
ASUS VANGUARD B85, Intel Xeon E3-1231v3, Corsair 16GB 1600 Mhz Vengeance, Samsung SSD 850 250GB, 8800GTX
Používateľov profilový obrázok
noben
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 101
Dátum registrácie: Po 14. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Podbrezová

Príspevok od používateľa noben »

takze je to sposobene Vistou... na zopar GPU to uz odstranili ovladace ale aj tak nie vsetkym. Nie celkom tomu chapem o aky problem vlastne ide

http://forums.nvidia.com/index.php?show ... &start=100

a tu je vysvetlenie ako to odstranit? pomoze s tym niekto ?

http://www.microsoft.com/whdc/device/di ... meout.mspx

p.s. ak sa niekomu chce, asi by toto bolo vhodne hodit do temy "operacne systemy"
ASUS VANGUARD B85, Intel Xeon E3-1231v3, Corsair 16GB 1600 Mhz Vengeance, Samsung SSD 850 250GB, 8800GTX
Používateľov profilový obrázok
noben
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 101
Dátum registrácie: Po 14. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Podbrezová

Príspevok od používateľa noben »

Ku*vila mi to cele ramka (OCZRPR850010662GK)

Jeden modul je uplne out a druhy je na ceste do pekla...
ASUS VANGUARD B85, Intel Xeon E3-1231v3, Corsair 16GB 1600 Mhz Vengeance, Samsung SSD 850 250GB, 8800GTX
kapi-sc

Príspevok od používateľa kapi-sc »

ja mam ten isty prblem mam gforce go 7400 a robi to iste a nefim co stym dalej na stranke nvidia neni ani jeden ovladac na moju kartu mam dva tyzdne stary ntb boha poradte niekto
Brblosko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 335
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa Brblosko »

kapi-sc napísal:ja mam ten isty prblem mam gforce go 7400 a robi to iste a nefim co stym dalej na stranke nvidia neni ani jeden ovladac na moju kartu mam dva tyzdne stary ntb boha poradte niekto
Tak prrrr, tu nikto za BOHA neporadi. Ak mas problem, pekne napis a cakaj na niekoho kto tu chybu mal alebo ju vie riesit.
Ak si necital prispevky hore, tak uz neviem co s tebou. Skus pozriet cely hardware ntbooku nejakymi testami alebo ho dat reklamovat s tym a tym dovodom. Moznosti je vela ako riesit problemy, ale ty si zvolil dost arogantnu cestu...
Fujitsu Siemens alive...
Ludska blbost je nekonecna...
Používateľov profilový obrázok
noben
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 101
Dátum registrácie: Po 14. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Podbrezová

Príspevok od používateľa noben »

Riesil som tento pripad s chlapikom z technickej podpory Microsoftu, a poviem ti, ze sam nevedel cim to je a co s tym.

Ak ti to robi pri hrani alebo pri inych cinnostiach spojenych s 3D skus tento hotfix :
http://support.microsoft.com/kb/940105

alebo este : http://www.nvidia.com/object/windows_vi ... fixes.html

Ak ti to robi permanentne, je podla mna chyba v hardweri a riesil by som to reklamaciou, pretoze s tymto ti len tak niekto a hlavne pri ntb nepomoze...
ASUS VANGUARD B85, Intel Xeon E3-1231v3, Corsair 16GB 1600 Mhz Vengeance, Samsung SSD 850 250GB, 8800GTX
kapi-sc

Príspevok od používateľa kapi-sc »

dakujem za pomoc ale ten ovladac mi nejde nainstalovat nefim preco vyhodi mi to ze to neni kompatibilne. hej reklamaciou to aj budem riesit len ja som momentalne v irksu a domov idem az v decembri ale dakujem za ochotu pomoct

Návrat na "Ovládače a BIOSy"