prechod z Visty na XP

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
gargamel23
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Ut 29. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: spisska nova ves

prechod z Visty na XP

Príspevok od používateľa gargamel23 »

Zdravym mam len taku malu otazocku potrebujem poradit ci nebude ziadny problem ked budem formatovac C kde uz je nainstalovana Vista z cd s Win Xp lebo chcem prejst naspet na XP PRO????? :idea:
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Príspevok od používateľa Gudas »

Zformatujes - budes mat cisty disk = no problem
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

problem je stale, zozen si najprv vsetky ovladace pre xpcko. hlavne sietovku, alebo pripojenie internetu, taktisto doska by nebola od veci.
chces to do booku alebo na komp?
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
gargamel23
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Ut 29. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: spisska nova ves

Príspevok od používateľa gargamel23 »

bude to do kompu// ovladace to je najmensia starost mne islo len oto aby som len bez problemu sformatoval disk
Používateľov profilový obrázok
TykiTak
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Št 25. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: london,battersea

Príspevok od používateľa TykiTak »

no ja som skusal z visty naspet na XPcko a nechcelo mi najst disk....takze na toto si daj pozor
Používateľov profilový obrázok
gargamel23
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Ut 29. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: spisska nova ves

Príspevok od používateľa gargamel23 »

mno cize prechod sa nepodaril lebo stale vyhadzovalo nejaku chibovu hlasku ze nieco poskodene na hdd alebo chibne casti discu fakt netusim cim to mohlo byt
Používateľov profilový obrázok
izopd
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 191
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa izopd »

vcera som instaloval XP na wistu a no problem.bootnes z cd mechaniky das zmazat predosly system,xp-cko ti potom automaticky pred instal zformatuje disk a mas vyriesene.treba to viac krat skusit ak ti to nepojde na prvy pokus.uz sa mi stalo ze az na druhy pokus som nainstaloval win...
ASUS A8N-SLI Premium,A64 X2 4400+ ,Thermaltake Big Typhon,Saphire radeon HD2900,,4GBYTE TwinX XMS Corsair 2-3-3-6 400Mhz,Creative X-Fi XtremeGamer FATAL1TY+Creative GigaWorks S750,Enermax Liberty 400W,2*WD3200YS SATA II,FDD,LG GSA-H20L,Logitech MX1000,CRT Philips Brilliance 107P5
Používateľov profilový obrázok
gargamel23
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Ut 29. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: spisska nova ves

Príspevok od používateľa gargamel23 »

mno lenze mojich pokusou bolo viac a nic.Ono vedel by som si rady aj tak ale co ked PC je uplne nove a je blombovane thaze som nechcel aby prislo o zaruku.mam podozrenie ze je nieco s biosomn lebo vobec alle vobec v nom neslo nic prepnut a po prvom pohlade don boli niektore vecy nastavene tak ako by som to vobec necakal ze budu, napr boot bolla prava cd rom as potom bol hdd tak dalej

Návrat na "Operačné Systémy"