Symbian S60 3rd - ako nato

Sekcia o programovaní, programovacích jazykoch...
headerko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 26
Dátum registrácie: So 05. Nov, 2005, 20:00

Symbian S60 3rd - ako nato

Príspevok od používateľa headerko »

Zdravicko,
som majitelom nokia 5500 a hrozne sa mi pacia tie senzory zachytavajujce pohyb / polohu. Celkovo je pre ten mobil dost malo aplikacii s podporou tejto vymozenosti nehovoriac o tom ze som nasiel asi jednu dobru (Groove labyrinth) a potom dalsiu taku nic moc.
Preto by ma zaujimalo ci mate niekto skusenosti s kodenim, resp vyvojom aplikaci na MT pre symbian S60 3rd edition. Lebo ak by to nebolo velmi narocne, chcel by som to skusit a casom sa mozno dopracovat k tomu ze budem schopny vyvinut aplikaciu s podporou tychto 3D senzorov :)
Cize ak to tu niekto ovladate,resp ste uz nieco skusali, zaujimalo by ma hlavne z kade cerpat studijny matros ? :P Najidealnejsie by boli take zaklady uplne, nejake zakladne tutorialy, normalne ako v skolicke :)

Thx
Používateľov profilový obrázok
Gogi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: TT

Príspevok od používateľa Gogi »

tutorialy - zabudni a hladaj SDK u Nokia-kov
osobne som mal tiez tu tendenciu(ze si skusim nieco naprogramovat pre ten senzor) ale akosi som skoncil pri J2ME a to mi staci, a uz ma to aj preslo
budem rad ked z tejto strany vianoc zvladnem este BT

a ece jedna vec - svoj dotaz skus polozit radsej na nokia-ckom fore, urcite tam obides lepsie ako tu
\_AMD_x2_3800+_@2,6_/\_XFX_9600_GT @,75-1,9-2,2_/\_3G_RAM_Výrobca_=>_miš&maš_/\_Power_by_ASUSTeK_A8N_SLI_Premium_/\_2x80G_Samsung_/\_Casemod_-_hotovo,_uz_sa_mi_viac_nexce_/
A tak som si raz zmenil farbu podpisu na zelenú aby bolo jasné čo mi modrá môže
Používateľov profilový obrázok
Gogi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: TT

Príspevok od používateľa Gogi »

ak ta to ece zaujima
v bookmarkoch mam takyto odaz - http://www.s60.com/life/s60phones/displ ... viceId=927

z neho sa dokazes doklikat dalej ku konkretnostiam
\_AMD_x2_3800+_@2,6_/\_XFX_9600_GT @,75-1,9-2,2_/\_3G_RAM_Výrobca_=>_miš&maš_/\_Power_by_ASUSTeK_A8N_SLI_Premium_/\_2x80G_Samsung_/\_Casemod_-_hotovo,_uz_sa_mi_viac_nexce_/
A tak som si raz zmenil farbu podpisu na zelenú aby bolo jasné čo mi modrá môže
Používateľov profilový obrázok
oldshaterhand
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 239
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 18:28
Bydlisko: Prievidza

Re: Symbian S60 3rd - ako nato

Príspevok od používateľa oldshaterhand »

Sory ze opäť otváram túto starú tému,no aj mňa dosť zaujalo programovanie na symbian.
Existuje kniha s názvom : Programujeme aplikace pro Symbian OS v jazyce C++, myslím že by potencionálnym programátorom pomohla.
Som späť...

Návrat na "Programovanie"