problem vo Win XP prof.

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
charles
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 191
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Poprad

problem vo Win XP prof.

Príspevok od používateľa charles »

Vyskytol sa mi mensi problem vo Windows XP prof..Nechce mi otvorit systemovu zlozku C ani datovu zlozku D na klasicky dvojklik mysou.Tieto zlozky mozem otvorit vylucne pravym tlacitkom mysi a po vybere polozky otvorit.Tento jav sa mi vyskytol vzdy ked som zo systemu odinstaloval akykolvek program.Do povodneho stavu to dostanem iba po obnoveni systemu,alebo po preinstalovani systemu.Ak vsak opat odinstalujem nejaky program opat nastane vyssie popisany problem.Doteraz som sa s tym nestretol a windows instalujem stale z toho isteho zdrojoveho CD.Presne ten isty problem sa mi vyskytol aj po instalacii windowsu na iny comp samozrejme z toho isteho zdrojoveho CD.Neviete mi poradit kde moze byt problem?
Vdaka
CPU:P4 2,4 Ghz Nothwood,Cooling:Scythe Katana CU,RAM:2x256MB Kingston Dual Channel,Vga:Gigabyte Radeon 9550 128 mb(128bit),HDD:80GB Hitachi,DVDRw Asus ,MB:Intel 865Glc,Fortron 350W
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 868
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Príspevok od používateľa Muhyng »

- to iste sa stalo kamaratovi
- poriesil to tak, ze si spravil na plochu odkazy na C a D, tie fungovali
- alebo pouzivaj Total Commander ;)
Používateľov profilový obrázok
mUrEeC
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 168
Dátum registrácie: So 25. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Príspevok od používateľa mUrEeC »

najst si iny zdroj instalacie xpcka..
a aby si mal ciste svedomie ze neokradas mrkvosoft, v duchu si budes hovorit..a co ved som nic nerobil, mam jeden windows od nich kupeny no blbne..tak je predsa jasne ze mi bolo treba iny ne?
:D
CPU : AMD Athlon XP 2500+ @ 3200+ (Barton, 2090.30 MHz, 512 KB L2) - MoBo : CANYON nVidia nForce 2 ULTRA 400 CN-7N0AL - RAM : V DaTa 256 MB DDR 400 MHz CL 2.5 - HDD : Hitachi 80 GB 7500 rpm 8 MB cache - WD 40 GB 7200 rpm - GPU : CANYON GeForce FX 5200 - PSU : Encer 300 W - OS : Windows XP Proffesional
SCHRANZ will NEVER DIE!!!

Návrat na "Operačné Systémy"