Chcem kupit Genius SW-5.1 HF poradte mi

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
Piggyv
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 05. Jan, 2005, 20:00

Chcem kupit Genius SW-5.1 HF poradte mi

Príspevok od používateľa Piggyv »

Mate niekto skusenosti s repro Genius SW-5.1 ?
Chcel by som ich. Potrboval by som vediet ako ich zapojit s SBLive! - mam retail verziu s pridavnym panelom.
dik
Používateľov profilový obrázok
MATIUS
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 69
Dátum registrácie: So 22. Máj, 2004, 14:00

Príspevok od používateľa MATIUS »

Zapajaju sa velmi netradicne - kablom. Myslim, ze ked rozpoznas farby, dokazes zapojit repraky do zvukovky :D
Inak velmi dobre repraky, ja ich mam tiez a som max. spokojny
Používateľov profilový obrázok
Arius
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 178
Dátum registrácie: St 26. Máj, 2004, 14:00
Bydlisko: BA 5trzalka

Príspevok od používateľa Arius »

jo na pomer cena vykon parada ale vysky im moc neidu podla mna.. moc to jak sa hovori "huhna" ten subwofer myslim ale ako som povedal cena/vykon super
[Sempron 2400+@2000MHz 200x10 | AC Copper Lite | MoBo EPoX 8KRAI | RAM Apacer 2x512 400MHz cl2.5 | GK Gigabyte ATi 9800pro@423/375 | Zalman VF700-Cu | HDD Hitachi PATA 120GB 7200rpm | DVDRW LiteON SOHW 1693S ]
Používateľov profilový obrázok
Piggyv
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 05. Jan, 2005, 20:00

Parada

Príspevok od používateľa Piggyv »

Hraju fakt super , uz som si ich kupil
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

na inych veboch je o tom mala diskusia a tam sa zameravaju na to, ze niesu sice zle, ale za tu cenu su nejake gembridi a tie su asi 2 krat vyhonnejsie a hlavne maju o nieco vyssiu kvalitu zvuku.
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
janmojzis

genius sw-5.1

Príspevok od používateľa janmojzis »

No ja mam Genius SW-5.1 a chcel by som zohnat este jeden center reprobox. Chcem si to zapojit ako stereo 2 centre a povodne stereo budem mat miesto sirokopasmovych malych.

Mozete mi poradit kde sa obratit? Pisal som aj do Genius na geniusnet-e, Amicomp-u.

Dik
Janci
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

a co tak ponechat center tam kde je, myslis ze ten vyskovi reprak co je ti v stereu nejak pomoze, zadne male vyhodit, povodne predne hodit dozadu, dopredu pouzit nieco kvalitnejsie?
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
janmojzis

repro

Príspevok od používateľa janmojzis »

mas pravdu. Ja len ze surround zatial nemam, a mam PC stereo integ. Preco 5.1? Lebo som chcel do buducna.

Ja som len vo svojej naivite :roll: myslel, ze mi odpovedia, resp. ze je mozne si dokupit co chces,...
Používateľov profilový obrázok
BoBo_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: Po 21. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: u nás doma v prievidzi

Príspevok od používateľa BoBo_ »

jararak napísal:na inych veboch je o tom mala diskusia a tam sa zameravaju na to, ze niesu sice zle, ale za tu cenu su nejake gembridi a tie su asi 2 krat vyhonnejsie a hlavne maju o nieco vyssiu kvalitu zvuku.
nechcem nejak moc rypat a pizdovat, ale bol som v Brne na invexe a pocul som tam gembridi v ich stanku (klasicke buuuu - chrrr cink)... su to strasne howna... jedine zaco by sa dalo tu firmu pochvalit je, ze sa snazi vyvyjat nove bednicky a prerazat na trh, mozno sa o par rokov dockame a bude od nich aj nieco pocuvatelne :)

Návrat na "Zvuk a PC"