Dnesne rapidne zvysenie rychlosti T-COM
hmm.. ja mam magio s 1,5Mbit, a od piatku mi to slape celkom pekne.. cca 5,8 Mbit.. hmm.. ajejee.. keby na mna zabudli ked nahodou opravia chyby... cca moje meranie:
http://www.speedtest.net/result/210321266.png
http://www.speedtest.net/result/210321266.png
Asus P5B Deluxe, Core 2 duo E6750, GigaByte 1950pro, 4x1GB aenon 800MHz, WD 320GB, LG Flatron L1953HR
Fuha po dneskajsku , klesla rychlost totalne , mam menej ako mam mat bezne , idem tak isto cez magio a este mi aj telka sekla
toto je uz dmnce
Desktop:|Intel E5200 2.5@3.5 Ghz 1,31V|Noctua nh-u9b|Asus P5Q pro|
|Asus EAH4850 625@680 Mhz| A-data 2x2gb gamers edition 800@932 Mhz|
|WD 6400AAKS|Cooler Master M520w|Thermaltake M9|
Laptop:|Fujitsu-Siemens Amilo pi1536|
"92% of teens have moved onto rap.If you are part of the 8% that still listen to real music,copy and paste this into your signature"
|Asus EAH4850 625@680 Mhz| A-data 2x2gb gamers edition 800@932 Mhz|
|WD 6400AAKS|Cooler Master M520w|Thermaltake M9|
Laptop:|Fujitsu-Siemens Amilo pi1536|
"92% of teens have moved onto rap.If you are part of the 8% that still listen to real music,copy and paste this into your signature"
ja som tam volal, lebo uz vyse polroka mi ide namiesto 1,5mb len okolo 1,1mb-1,2mb a ujo z technickeho sa odvolaval na agregaciu a az po par minutovom presvedcani, ze mi za ten cas rychlost nad 1,2mb nestupla, ze to uz agregaciou nie je bol vazeny ujo ochotny restartnut linku, ze to by malo pomoct(o com som silne pochyboval lebo restartovana bola velakrat), a aj tak sa tym nic nevyriesilo, stale ide 1,1mb.. a za tieto sluzby ja mam platit tolke koruny dpc
..
P.S. spominal aj nieco ohladom toho, ze menia hlavny connect, ze moze to byt aj preto
P.S. spominal aj nieco ohladom toho, ze menia hlavny connect, ze moze to byt aj preto
Desktop: Intel AMD Ryzen 3 3100 GIGABYTE A520M K V2 XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 Patriot P300 512 GB 16GB DDR4 3600MHz FSP Fortron SFX PRO 450W jonsbo c6 white 24.5" MSI MAG 256F Logitech Z-4e Logitech MX Keys + Logitech PRO X SUPERLIGHT + SteelPad QCK mini
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
- DiwaSwina
- Používateľ

- Príspevky: 1187
- Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
- Bydlisko: Banska Bystrica
Ja mam flat 1512/256,
meranie takto:
Vysledky merania rychlosti
Rychlost prijimania dat (download) : 161,6 kB/s ( 1293 kbps )
Rychlost odosielania dat (upload) : 32,7 kB/s ( 262 kbps )
Sranda ze dsl.sk ukazuje cosi insie:
Rychlost Vaseho pripojenia je 1691.5 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiez 211.4 KB/sec (Kilobytov za sekundu).
Inak dl z rapidshare stabilne 220-250KB/s
meranie takto:
Vysledky merania rychlosti
Rychlost prijimania dat (download) : 161,6 kB/s ( 1293 kbps )
Rychlost odosielania dat (upload) : 32,7 kB/s ( 262 kbps )
Sranda ze dsl.sk ukazuje cosi insie:
Rychlost Vaseho pripojenia je 1691.5 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiez 211.4 KB/sec (Kilobytov za sekundu).
Inak dl z rapidshare stabilne 220-250KB/s
- Duroniak
- Používateľ

- Príspevky: 260
- Dátum registrácie: Št 15. Dec, 2005, 20:00
- Bydlisko: Banská Bystrica èas
No mne nejak po tom co som dosahoval rychlosti okolo 6500 som teraz nejak sklamany bo teraz mi ide net ledva 800.
Este podotikam ze mam Magio 1500
Este podotikam ze mam Magio 1500
MB: MSI K8N NEO4; CPU: Athlon64 3000+Winchester ; HDD: Maxtor 80GB; GRAFA: ATI Radeon X600(Pci-e) 256MB; RAM: 512MB (Canion); DVD ROM: LG 4167 b bulk; +Fáááááááájna BEDNA
- burningsoul
- Používateľ

- Príspevky: 418
- Dátum registrácie: Po 31. Júl, 2006, 02:00
- Bydlisko: Lucenec (18)
- Ivkopivko12tka
- Používateľ

- Príspevky: 243
- Dátum registrácie: Pi 31. Aug, 2007, 08:00
- Bydlisko: Bratislava/Záhorie - Gbely



