2x systemy pri Bootovani

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Cris
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Ut 28. Nov, 2006, 02:00

2x systemy pri Bootovani

Príspevok od používateľa Cris »

Zdravim vsetkych, potreboval by som poradit. Mal som nainstalovany Win XP a nabootoval som znovu Dalsi win XP, ale nedokoncil som instalaciu (len som chcel naformatovat HD, kt. bol ako slave), no teraz mi pred startom systemu komp vyhodi hlasku 2x Windows XP - ako da mi na vyber, ktory chcem spustit (ci normalne nainstalovany Win, alebo ten nedoinstalovany).
Preto by som sa rad, spytal, ze ako tuto hlasku odstranit, aby som pri starte nemusel na nic klikat a aby sa mi teda automaticky nacital Win, ..
VDaka, ...

presunute //robour
Používateľov profilový obrázok
robour
VIP
VIP
Príspevky: 1780
Dátum registrácie: So 26. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Trstená

Príspevok od používateľa robour »

Cesta je:
Ponuka start/nastavenie/ovladaci panel/system/spresnenie/spustanie a obnovovanie/nastavenie/upravit....
Tam najdes ten prislusny riadok ktory potrebujes zmazat. Najprv ti doporucujem jeden z nich v tych uvodzovkach premenovat, aby si omylom nezmazal ten funkcny.
V tom vypise (polozka default) ma byt rovnaka ako je ten funkcny riadok windows xp bla bla......
MTB: ASUS Crosshair VI Hero X370 CPU: AMD Ryzen 5 2600 : Noctua NH U9B RAM: G.SKILL 16GB KIT 3200MHz CL16 Aegis : Sapphire AMD Radeon HD6770: SSD: Samsung 970 Evo 500GB NVme M.2 HDD: Seagate SSHD 2TB ST2000DX001 PSU: Seasonic Focus 550W LCD: Eizo 19"
Používateľov profilový obrázok
Cris
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Ut 28. Nov, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa Cris »

Dakujem velmi pekne, ... :D

Návrat na "Operačné Systémy"