problem z pripojkou na internet

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
gargamel23
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Ut 29. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: spisska nova ves

problem z pripojkou na internet

Príspevok od používateľa gargamel23 »

Zdravim . No mam taky problem pred par dnami pri beznom surfe po nete sa mi stala taka vec ze zrazu z nicoho nic mi Win zacal hlasit ze sietovy kabel je odpojeny po kontrole vsetkeho som neprisiel na problem vsetko je OK ale nedalo sa vobec ist na net .Po reinstale Win a vymene sietovej karty mam ten isty problem len s tym ze sa to spamera tak po 5 az 10 minut po zapnuti PC .Medzi routrom a mnou su dva switche nemam fakt ani tusenie kde moze byt problem ci u mna v pc- MB alebo niekde po ceste. vDaka za rady vopred :?
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Príspevok od používateľa Gudas »

Klasicka metóda pokus-omyl:
vymienaj postupne veci ktore su medzi tebou a koncovym zariadenim providera, zacni kablami...
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
gargamel23
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Ut 29. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: spisska nova ves

Príspevok od používateľa gargamel23 »

tam je trosku problem lebo toho kablu trochu vela okolo 60-65 metrou a pri routry je switch novy iba u mna je povodni switch a nanho je napojeny este jeden user a on sa mi nestanoval ze by bol nejaki problem cize ja uz fakt netusim kde moze byt problem ci u mna v pc alebo inde//// ale este jedna vec ked ma to pripoji tak uz to nepadne a to mi je divne pred tym ked bol problem tak to neslo vobec

Návrat na "Siete"