226BW reklamacia- bieda a vadne pixle

Všetko o monitoroch CRT, LCD paneloch...
Používateľov profilový obrázok
Dexx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 289
Dátum registrácie: Pi 14. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Dexx »

[quote="kajfun"][/quote]
zabudol si dodat ake su vsetci socky ze nedaju za monitor 2x tolko penazi...
Používateľov profilový obrázok
NorbiWRC
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 100
Dátum registrácie: Ne 25. Feb, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa NorbiWRC »

keby som mal peniaze tak by som si urcite kupil nie TN panel, ale kedze neboli tak som kupil tiez TN, ale mam pocit ze nabuduce to uz bude nieco lepsie, lebo mi to lezie na nervy.


viete odporucit nejaky dobry v normalnej cene.
Používateľov profilový obrázok
kajfun
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1269
Dátum registrácie: So 30. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Príspevok od používateľa kajfun »

o sockach to nie je [nemysli si ze ja zarabam milion mesacne]... zober si kvalitny monitor na rocne splatky bez navysenia z nejakeho sharku alebo kerej marie a je to v pohode do dvetisic mesacne. Ten komfort je neocenitelny.


... presne tak, Norbi, mne tiez TNko lezie na nervy - ja musim v praci kukat do tnka a som z toho zlahka nestastny hlavne z podsvietenia.

co ti doporucim : 24" benq za 20000,- alebo 24" daewoo za 16000ajdaco na pixmanii. Zase az tak vela penazi to nie je, su to 24ky na rozdiel od beznych 22jek a to rozlisenie sa sice nemusi zdat az o tolko vacsie, ale je. A hlavne... ked ho otocis na vysku tak ako mam ja, tak je milion a jedna rozdiel mat 1050 bodov na sirku alebo 1200. Recenzie boli na behardware.com, ten benq vyfasoval 10/10/10 bodov co este nikdy predtym ziadny monitor nedostal. No comment.

to je cele...

Návrat na "Monitory a zobrazovacie zariadenia"