vypnutie monitora

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
upir102
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 557
Dátum registrácie: Pi 04. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Vinohrady nad Váhom

vypnutie monitora

Príspevok od používateľa upir102 »

som hral nfs pro street naplnej grafike a zrazu sa vypol monitor no horsie na tom bolo ze zapnut sa nedal a tak som musel pc vytrhnut zo zasuvky !!! No po piatich minutach som zapol a islo vsetko v poho mam stoho mierny strach za radu dik. zostava grafika hd 2600xt 256gddr 3 cpu 2.8ghz 1gb ram zdroj 300w monitor ibm e74 (srot ma 4 roky)
Používateľov profilový obrázok
upir102
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 557
Dátum registrácie: Pi 04. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Vinohrady nad Váhom

Príspevok od používateľa upir102 »

ptrebujem rychlo pomoc co s tym a karta dosahuje ked to pozeram v catalist center 50 alebo 51 inu teplotu som nezaregistroval
Používateľov profilový obrázok
Xaltotun
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1179
Dátum registrácie: Ut 15. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Xaltotun »

Nic vazne sa nestalo, klekåa ti grafa, bud z dovodu ovladacov, alebo za to moze pretaktovanie procesora a ram. Pc zo zasuvky si vytrhanat nemusel, ukludni sa trosku. Teploty do 80 st. su v pohode. Tvrdy restart by to mal poriesit, pripadne podrzat chvilu power a o 10s zapnut, posledna moznost vypnut a zapnut zdroj.

*edit: este je mozne ze zdroj nedodal dost stavy ked mas nejaku 300W shitku
MB: Gigabyte 880GA-UD3H, CPU: PhenomII-X4 955@975 BE + CM Hyper 212+Noctua NF-P12 HDD: 40GB SSD Intel X25-V + 5TB storage, RAM: 12GB A-DATA OC Gaming 1600mhz ddr3 CL9, PSU: Corsair CX600, GPU: Gigabyte gtx760OC rev.2, CASE: CM Elite 430 Black, MOUSE: A4Tech XL750BF + roccat taito, MONAS: HP-LP2275W S-PVA, SOUND: Behringer UCA222 + Audio Technika ATH-T 500, Koss UR29, MT: HTC One V, CAR: Mitsubishi Lancer X 2010 1,8MIVEC@143ps@full, TABLET: Prestigio PMP 5597D duo + ipad mini
Používateľov profilový obrázok
upir102
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 557
Dátum registrácie: Pi 04. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Vinohrady nad Váhom

Príspevok od používateľa upir102 »

sak ja som spociatku dal tvrdy restart lenze nic tak potom som stlacil power lenze zase nic ovladace som pokusal dat najnovsie na grafiku ale pri instalacii vybehla chyba ze nemam podporovany hardwer s windowsom alebo nebol najdeny.
Používateľov profilový obrázok
cuculka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 823
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava-N.M.

Príspevok od používateľa cuculka »

ak si taktoval nieco moze to byt tym...mne to robilo ked som taktovala....alebo ovladace si zmen...a skusal si aj mensie detaili ci to robi to iste?
Používateľov profilový obrázok
upir102
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 557
Dátum registrácie: Pi 04. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Vinohrady nad Váhom

Príspevok od používateľa upir102 »

netaktoval nic okrem v minulosti grafiku fx5500 ale teraz mam novu ale urobilo mi to len pri NFS pro street zatial lenze pre mna je dost dolezite ci budem hrat pro street som velky fanusik mam konpletnu zbierku vsetky som vyhral minimalne 2 krat ale to sem nepatri totizo este mi to robilo ked som mal prvy den kartu a nastavoval som nastavenia ale po restarte sa monitor zapol ale spociatku som problem vyriesil ze som v biose nastavil 256 mb predtym tam bola 64 :roll: ale potom to robilo pri hrani a tak som zacal spekulovat a instaloval som ovladace no isiel najnovsi iba z roku 11.13.2007 a potom sa to ukludnilo no ale az doteraz neda sa nejakym programom zistit ci je chyba v monitore alebo grafike?
Používateľov profilový obrázok
cuculka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 823
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava-N.M.

Príspevok od používateľa cuculka »

moze byt aj v hre...aj tie maju svoje chyby...men sa stavalo vo farcry ze sa mi pri hrani resetoval comp...napr...
Používateľov profilový obrázok
upir102
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 557
Dátum registrácie: Pi 04. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Vinohrady nad Váhom

Príspevok od používateľa upir102 »

len sa mi to sda divne ze hra odstavi monitor
Používateľov profilový obrázok
upir102
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 557
Dátum registrácie: Pi 04. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Vinohrady nad Váhom

Príspevok od používateľa upir102 »

len sa mi to sda divne ze hra odstavi monitor
Používateľov profilový obrázok
cuculka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 823
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava-N.M.

Príspevok od používateľa cuculka »

sak ju skus preistalovat alebo to skus u nekoho ineho ci to bude robit to iste co tebe...a sksusal si uz pri mensich detailoch?
Používateľov profilový obrázok
ThroniX
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 99
Dátum registrácie: Ne 01. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Červeník <-> Brno

Príspevok od používateľa ThroniX »

nemas moznost skusit tu grafu v inom compe? Taketo vypadky moze sposobovat aj CPU. Skus si spustit <a href="http://www.sosejte.cz/nastroje/testy-di ... >ORTHOS</a> ci mas stabilne CPU a sleduj teploty s <a href="http://www.techpowerup.com/downloads/39 ... e">ITAT</a>. Ake je to znacka zdroja? pravdepodobne to bude CPU tak skus si dat ten test nechaj ho bezat co najdlhsie.
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

monitor mas pripojeny cez DVI?
ak hej tak ho pripoj cez Dsub kabel

problem s vypinaim by mal prestat
...
Používateľov profilový obrázok
upir102
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 557
Dátum registrácie: Pi 04. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Vinohrady nad Váhom

Príspevok od používateľa upir102 »

tak to mam problem mne vypadne monitor kazdy druhy raz ked zapnem pc npr pred chvilou som bol tu na na pretaktovanie a vypol monitor a musel som pc vytrhnut zo zasuvky skusim tu stabilitu pc a hrou to nebude u inych slape v pohode
Používateľov profilový obrázok
upir102
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 557
Dátum registrácie: Pi 04. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Vinohrady nad Váhom

Príspevok od používateľa upir102 »

a ako mam pripojeny monitor na grafike zo zadu mam tri jedno je pre tv druhe je dvi to je pre lcd nie?a potom tretie a to ma ja ale neviem ako sa to vola a znack zdroja thermo control atx 2.03
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

dsub kabel vyzera takto
http://www1.istockphoto.com/file_thumbv ... _plugs.jpg

skus to tam pripojit tymto kablom
...

Návrat na "Grafické karty"