Ati tool 0,27 b4 - regulacia otacok na HD3870

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Figio
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 967
Dátum registrácie: Po 05. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Ati tool 0,27 b4 - regulacia otacok na HD3870

Príspevok od používateľa Figio »

zdravim, mam kartu ati radeon 3870 a ati tool 0,27 b4 a vsetko funguje pekne ako ma, jediny problem je ze mi regulacia otacok ventilatora funguje az ked sa karta zahreje na 75 °C a viac...je to normalne ?? :roll:
VZDY predavam aj inde
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Josifek »

Chod do riva tuneru(mal by mat podporu aj redeonov, na mojej to ide) tam mas fan control. Ja pouzivam fixed. Vo wine mam 30% a ked idem hrat, dam 100% ked som v zapale hry, ajtak sa nesustredim na hluk. Kartu v podode udrzim na 40C oproti 80C s auto regulaciou.
Používateľov profilový obrázok
Figio
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 967
Dátum registrácie: Po 05. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Figio »

praveze ja som uplne spokojny s ati tool, mam tam nastavene profily tiez na win mam 30% teplota okolo 65°C, a na hry mam fan na 60% pricom teplota je do 70°, ked to bolo nastavene na default tak teplota niekedy isla az nad 90°, co sa mi zda vela...ja len potrebujem vediet ze preco sa to da regulovat az od 75°..cize ja to teraz vzdy zahrejem na 75° a potom si uz mozem aktivovat profily... nevie niekto? alebo treba pouzit nejaku novsiu verziu na 3870?
VZDY predavam aj inde
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Josifek »

Skus 0.26 Mne sa zda ze je tam kompletna tabulka teplot a od nich zavisiacich otacok. Momentalne sa na to nemozem pozriet, bezim na Nvidii.
Používateľov profilový obrázok
Figio
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 967
Dátum registrácie: Po 05. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Figio »

0.26 som skusal a ten mi ani nespoznal grafiku... :( ..a este jedna vec: obcas mi to pri starte vypise ze sa nespustil nejaky kernel mod takze nemoze as spustit ani ati tool..a musim restartovat comp ked chcem aby mi to nabehlo...neviete co to ma byt?
VZDY predavam aj inde

Návrat na "Programy a problémy s nimi"