LCD LG 19" L194WT-SF - co vy na to

Všetko o monitoroch CRT, LCD paneloch...
Používateľov profilový obrázok
gangstaunitg
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 191
Dátum registrácie: Po 28. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Gelnica

Príspevok od používateľa gangstaunitg »

No. Ludia, ktory rozmyslaju nad kupou LG L194wt-sf nech sa neboja. Bal som sa ze tento monitor bude mat slabe farby a tak, kvoli tomu ze je to predca TN panel. Lenze po zapojeni som bol velmi ilo prekvapeny. Farebne podanie je lepsie ako samsung 940BW. Viem o com vravim lebo moj brat ma samsung. Mal som 1 chybny pixel, takisto ako kamos, ale napadlo ma co tak trosku poklopkat po obrazovke v mieste vadneho pixla. A co sa stalo? Opravil sa aj mne aj kamosovi. Myslim teda ze tych pixlov sa netreba bat u LG. Kupil som ho za 6900sk z agemu a som nadmieru spokojny. Myslim ze tento typ je kralom vo svojej cenovej kategorii, dokonca aj trocha vyssej. ten kontrast je fakt cool. Brightness takisto. Viem ze TN panel sa nevyrovna inym ako PVA MVA S-IPS, a cierna u LG neni uplne cierna, ale nemozem tomu monitoru nic vycitat. Berte to ako odporucanie, a ak sa bojite ze budete lutovat ze ste nekupili nieco ine, tak nemusite.
A jedine co je skoda je ze nema pivot (nastavenie vysky).
CPU: i7 860@3.4Ghz, MB: MSI P55 GD80 GPU: MSI GTX770 2GB
RAM : 2x4GB DDR3 ZDROJ: Corsair 650W, CASE: Fractal Design R2, LCD: LG 27'' IPS 1080p, MOUSE: LOGITECH G5, KEYBOARD: LOGITECH G15
alfino

LG 194 WT

Príspevok od používateľa alfino »

Mam ho sice len 2 dni, ale zatial som velmi spokojny. K avizovanemu problemu s chybnym pixelom - na inom fóre som sa docital, ze vraj staci potukat prstom na prislusne miesto, a mozno sa to upravi (vraj to zabralo v dvoch pripadoch).
Kolega z prace mi tvrdi, ze hocijaky, len nie wide. udajne z dovodu, ze klasicky monitor s rovnakou uhloprieckou ma vacsiu plochu ako sirokouhly. Nemyslim si, ze tych 9% rozdielu vyvazi ostatne vyhody. Mate niekto na to iny nazor ?
Používateľov profilový obrázok
martin007
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Po 13. Nov, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa martin007 »

No ja som si tento monitor taktiez kupil, farebne podanie je super (niesom nejaky expert ale farby rozoznat viem) , ostrost je tiez dobra, odozva v pohode. Len z coho som este teraz smutny je ze ma 2 mrtve pixle :cry: :cry: (jeden vpravo dole - ten mi vobec nevadi, a druhy tam kde ked teraz pisem prispevok tak 2 cm nalavo od smajlov :D - ten mi brutalne vadi ) . Skusal som aj prstom zatlacit ale nepomohlo , sakra .

Návrat na "Monitory a zobrazovacie zariadenia"